Результати кулінарного чемпіонату «Battle Chefs 2.0» » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Результати кулінарного чемпіонату «Battle Chefs 2.0»

Автор: news_maker от 24-10-2017, 18:54, Переглядів: 743

 Результати кулінарного чемпіонату «Battle Chefs 2.0»

У Житомирі завершився ІІ відкритий житомирський обласний чемпіонат кулінарного мистецтва та сервісу «Battle Chefs 2.0».

 

Проходив чемпіонат 20-21 жовтня у ТЦ «Метро».

 

Близько 100 кулінарів змагалися за кубок голови Житомирської облдержадміністрації готуючи неперевершені страви. Також свої уміння демонстрували й офіціанти.

 

ПЕРЕМОЖЦІ

чемпіонату «Battle Chefs 2.0»

на кубок голови ОДА Ігоря Гундича

 

 

 

в номінації Сучасна кухня JP1 (Ю)

1

Матушинський Дмитро

Золота медаль

Житомирський торговельно-екномічний коледж КНТЕУ, гриль-клуб Авіатик, м.Житомир

2

Дяченко Андрій

Срібна медаль

М.Черкаси

3

Пашкевич Олександр

Срібна медаль

Кафе «Мандри»

Житомир

4

Буц Сергій

Бронзова медаль

м.Дніпро

 

 

в номінації Сучасна кухня JP1 (П)

1

Сілко Геннадій

Золота медаль

Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомиир

2

Бєляк Віктор

Срібна медаль

Шеф-кухар Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомиир

3

Побітков Антон

Срібна медаль

м.Черкаси

4

Михнюк Олександр

Бронзова медаль

Су-шеф «Маріо»

 

 

в номінації Страва з птиці JP2 (Ю)

1.

Степанюк Юлія

Золота медаль

ДНЗ Жит. Вище професійно-технологічне училище

2

Паночишен В’ячеслав

Срібна медаль

м.Черкаси

3

Гриневич Євген

Бронзова медаль

ДНЗ Жит. Вище професійно-технологічне училище

 

 

в номінації Страва з птиці JP2 (П)

1

Журавльов Павло

Золота медаль

Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомиир

2

Сілко Геннадій

Срібна медаль

Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомиир

3

Шепетюк Микола

Диплом учасника

М.Житомир

 

 

в номінації Страва з риби та морепродуктів JP3 (Ю)

1

Клочко Сергій

Золота медаль

Р-н «Форест» м.Черкаси

2

Лукаш Андрій

Срібна медаль

Житомирський торговельно-екномічний коледж КНТЕУ, гриль-клуб Авіатик, м.Житомир

3

Малиновська Ольга

Бронзова медаль

Житомирський торговельно-екномічний коледж КНТЕУ м.Житомир

 

 

в номінації Страва з риби та морепродуктів JP3 (П)

1

Сілко Геннадій

Золота медаль

Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомиир

2

Михайловський Ярослав

Золота медаль

Кухар «Маріо»

Житомир

3

Журавльов Павло

Срібна медаль

Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомиир

 

 

в номінації Паста JP4 (Ю)

1

Мартинюк Сергій

Золота медаль

ДНЗ Жит. Вище професійно-технологічне училище

2

Паночишен В’ячеслав

Срібна медаль

М.Черкаси

3

Торгонський Андрій

Бронзова медаль

Кухар «Маріо»

 

 

в номінації Паста JP4 (П)

1

Михайловський Ярослав

Срібна медаль

Кухар «Маріо»

Житомир

2

Михнюк Олександр

 

Бронзова медаль

Су-шеф «Маріо»

 

 

номінації Стародавня українська кухня JP5 (Ю)

1

Десятник Анна

Бронзова медаль

Житомирський торговельно-екномічний коледж КНТЕУ м.Житомир

2

Степанюк Юлія

 

Бронзова медаль

мЧеркаси

 

 

номінації Стародавня українська кухня JP5 (П)

1

Михайловський Ярослав

 

Срібна медаль

Кухар «Маріо»

Житомир

2

Михнюк Олександр

 

Срібна медаль

Су-шеф «Маріо»

Житомир

3

Шепетюк Микола

Диплом учасника

Пп м.Житомир

 

 

в номінації Ресторанні десерти JP6 (Ю)

1

Малиновська Ольга

Срібна медаль

Житомирський торговельно-екномічний коледж КНТЕУ м.Житомир

2

Матушинський Дмитро

Бронзова медаль

Житомирський торговельно-екномічний коледж КНТЕУ м.Житомир

3

Могилевиць Ганна

Бронзова медаль

ДНУ ім.. Олеся Гончара м.Дніпро

4

Васьківська Аліна

 

Бронзова медаль

м. Київ

 

 

в номінації Ресторанні десерти JP6 (П)

1

Брузда Лариса Петрівна

 

Срібна медаль

п/п

 

 

в номінації Сучасна українська кухня JP7 (Ю)

1

Мартинюк Сергій

Золота медаль

ДНЗ Жит. Вище професійно-технологічне училище

2

Лукаш Андрій

Срібна медаль

Житомирський торговельно-екномічний коледж КНТЕУ м.Житомир

3

Гриневич Євген

Диплом учасника

ДНЗ Жит. Вище професійно-технологічне училище

 

 

в номінації Сучасна українська кухня JP7 (П)

1

Бєляк Віктор

Золота медаль

Шеф-кухар Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомиир

2

Пархомчук Ігор

Бронзова медаль

М.Луцк

 

 

в номінації Молекулярна кухня JP8 (Ю)

1

Буц Сергій

Срібна медаль

Учень ДНУ, м.Дніпро

 

 

в номінації Кращий суші-майстер JP9 (Ю)

1

Пєстов Дмитро

 

Срібна медаль

Кухар лаундж-бар м.Житомир

 

 

в номінації Кращий суші-майстер JP9 (П)

1

Баглайчук Аліна

Золота Медаль

Бренд-шеф «Asia Style» м. Київ

2

Романчук Степан

Бронзова медаль

Шеф-кухар р-н «Барбарис»

 

 

в номінації Кращий шеф-кухар JP10 (Ю)

1

Буц Сергій

Золота Медаль

М.Дніпро

2

Лукаш Андрій

Срібна медаль

Житомирський торговельно-екномічний коледж КНТЕУ м.Житомир

3

Михальський Вадим

 

Срібна медаль

М.Бердичів

4

Десятник Анна

Бронзова медаль

Житомирський торговельно-екномічний коледж КНТЕУ м.Житомир

 

 

в номінації Кращий шеф-кухар JP10 (П)

1

Журавльов Павло

Золота Медаль

Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомиир

2

Пархомчук Ігор

 

Срібна медаль

М.Луцк

3

Сілко Геннадій

Срібна медаль

Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомир

4

Побітков Антон

 

Бронзова медаль

М.Черкаси

 

 

в номінації Найкраща команда JP11 (П)

1

Бєляк Віктор

Золота медаль

 

Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомиир

2

Завалюк Олена Олегівна

Бронзова медаль

 

п/п

 

 

 

 

 

 

в номінації  Арт-клас «Робота з шоколаду»

1

Могилевиць Анна Дмитрівна

Срібна медаль

ДНУ ім.. Олеся Гончара м.Дніпро

 

в номінації Арт-клас «Вироби з тіста»

1

Киричук Лілія Генріхівна

Золота медаль

КСРУ «ЖВПУІ» майстер виробничого навчання

2

Кавецька Марія Петрівна

Бронзова медаль

Учениця РПЛ

м. Радомишль

 

 

в номінації Арт-клас «Карвінг»

1

Дурава Юлія Юріївна

 

Золота медаль

Учениця ЦПТО

2

Іщук Ольга Павлівна

 

Срібна медаль

Кухар «Золота арка»

3

Михніцька Людмила Валентинівна

Бронзова медаль

КСРУ «ЖВПУІ» майстер виробничого навчання

 

 

в номінації Арт-клас «Вироби з мастики»

1

Брузда Лариса Петрівна

 

Золота медаль

п/п

2

Олексієнко Марина Олександрівна

Золота медаль

КСРУ «ЖВПУІ» майстер виробничого навчання

 

 

в номінації Арт-клас «Каравай»

1

Тужик Єлізавета Євгенівна

Срібна медаль

Учениця РПЛ

м. Радомишль

2

Безсмертна Віта Сергіївна

Бронзова медаль

Учениця ГВПУНТ

с. Головино

3

Гонтар Олександра Валентинівна

Бронзова медаль

Майстер виробничого навчання ДНЗ «ЖВПТУ»

 

 

в номінації Арт-клас «Традиційний хліб»

1

Заречна Олександра

 

Золота медаль

Учениця ДПТНЗ

2

Васьківська Аліна

 

Золота медаль

м. Київ

 

 

в номінації Арт-клас «Весільний або святковий торт»

1

Клименюк Роксолана Броніславівна

Золота медаль

Майстер в/н ДНЗ «БВПУ»

2

Гарбузюк Ганна Миколаївна

Срібна медаль

Учениця ЦПТО

Категорія: Новини



загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: