На Житомирщині планують створити близько 50 амбулаторій » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Житомирщині планують створити близько 50 амбулаторій

Автор: news_maker от 26-10-2017, 11:15, Переглядів: 530

На Житомирщині планують створити близько 50 амбулаторій

На наступному тижні кожна область має подати у Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ пропоновану мережу розвитку сільської медицини, а саме – створення амбулаторій.

Таке завдання від заступника Міністра Лева Парцхаладзе отримали області сьогодні, 25 жовтня, під час відеонаради, у якій взяв участь заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута.

«На сьогодні у бюджеті закладено 4 млрд гривень для розбудови сільської медицини. Поки відбувається розподіл коштів, ідуть підготовчі процеси, ми маємо вже затвердити мережу амбулаторій, вирішити питання із земельними ділянками, щоб не затягувати цей процес і у наступному році мати вже результат», – наголосив Лев Парцхаладзе.

За словами Ярослава Лагути, в області вже є проект такої мережі, яка включатиме близько 50 амбулаторій. Проте цей процес буде змінюватися з погляду на формування об’єднаних громад, які також будуть брати у цьому участь і вирішувати, де і скільки їм потрібно амбулаторій чи ФАПів.

Області внесуть свої пропозиції і зауваження щодо єдиного проекту амбулаторії, мережі медичних закладів. Найкращий досвід будуть впроваджувати на всій території України.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: