Майже 30 учасників АТО з Житомирщини пройшли в цьому році курс реабілітації у Львівській області » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Майже 30 учасників АТО з Житомирщини пройшли в цьому році курс реабілітації у Львівській області

Автор: news_maker от 7-11-2017, 19:57, Переглядів: 586

Майже 30 учасників АТО з Житомирщини пройшли в цьому році курс реабілітації у Львівській області

Майже 30 діючих та звільнених військовослужбовців з Житомирщини, що отримали поранення, травми та захворювання під час участі в Антитерористичній операції пройшли цього року двотижневий безкоштовний курс реабілітації на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру. Він знаходиться у Львівській області. Про це нам повідомив Юрій Панасюк - керівник житомирського регіонального центру "Інваспорт".
«Величезні кошти виділені на ці програми. Майже 5 мільйонів доларів освоєно до грудня 2017 року. Мета програми – досягнення людиною з функціональними порушеннями максимальної незалежності від сторонньої допомоги. Під час програми учасники АТО отримали позитивні зрушення у фізичному та психологічному стані, оволоділи необхідними навичками щодо самообслуговування для адаптації у повсякденному житті».

У разі продовження дії згаданої програми наступного року діючі та звільнені військовослужбовці також матимуть можливість пройти подібний курс реабілітації.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: