Інформація для абітурієнтів: нововведення в ЗНО » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Інформація для абітурієнтів: нововведення в ЗНО

Автор: news_maker от 10-11-2017, 21:50, Переглядів: 740

Інформація для абітурієнтів: нововведення в ЗНО

Під час майбутнього зовнішнього незалежного оцінювання знань на абітурієнтів чекають нововведення. Говорить методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ольга Борозенна:
"Кожен абітурієнт, який планує складати зовнішнє незалежне оцінювання, має можливість обрати чотири предмети максимум. Кожний випускник системи загальноосвітньої та середньої школи має обрати мінімум три дисципліни на ЗНО, тому що три предмети зараховуються як державна підсумкова атестація. До учасників ЗНО, які отримають результат державної підсумкової атестації та тестування, цьогоріч долучаються учні системи професійно-технічної освіти та вищих навчальних закладів першого-другого рівня акредитації".

Обов'язковим предметом для вступу до вишів та державної підсумкової атестації залишається українська мова та література. Другий обов’язків предмет - історія України або математика. Третій предмет, з якого проходитимуть процедуру ЗНО, абітурієнти обиратимуть самостійно.
"Найбільше зміни цього навчального року торкнуться такого предмету як іноземна мова. Цьогоріч всі абітурієнти мають можливість обирати два рівня складності завдань з іноземної мови. Перший рівень стосується тих абітурієнтів, які вивчали іноземну мову на академічному стандартному рівні. Другий рівень стосується тих абітурієнтів, які вивчали іноземну мову поглиблено – тобто вивчали іноземну мову з першого класу".

Ольга Борозенна також акцентує увагу майбутніх абітурієнтів на тому, що на сайті Українського центру оцінювань якості освіти вже розмішені тестові зошити завдань з іноземних мов.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: