На Житомирщині за неподання декларації призначили покарання у вигляді 150 годин громадських робіт » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Житомирщині за неподання декларації призначили покарання у вигляді 150 годин громадських робіт

Автор: news_maker от 10-11-2017, 23:33, Переглядів: 537

На Житомирщині за неподання декларації призначили покарання у вигляді 150 годин громадських робіт

Коростишівська місцева прокуратура забезпечила підтримання публічного обвинувачення у суді під час розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні за фактом умисного неподання декларації інспектором установи виконання покарань.
Вироком Черняхівського районного суду інспектора визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України та призначено покарання у виді 150 годин громадських робіт.
Йдеться про те, що колишній інспектор Житомирської установи виконання покарань №8, звільнившись із посади, не подав після звільнення електронної декларації за 2016 рік особи, уповноваженої на виконання функцій держави.
Таким діями він порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції» щодо фінансового контролю.
Порушення вимог антикорупційного законодавства виявлено Коростишівською місцевою прокуратурою під час опрацювання відомостей Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції та розпочато кримінальне провадженні за ст. 366-1 КК України.
Наразі вирок набув законної сили.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: