Володимир Демчук виборов бронзову нагороду чемпіонату світу з кікбоксингу » Новини Житомира

Володимир Демчук виборов бронзову нагороду чемпіонату світу з кікбоксингу

Автор: news_maker від 13-11-2017, 11:41, переглядів: 970

3-11 листопада 2017 року у Будапешті (Угорщина) відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих. В турнірі взяли участь понад 1600 найкращих кікбоксерів планети - членів збірних команд з 60 країн: від Чилі до Нової Зеландії, від Південно-Африканської республіки до Норвегії. Україну на цих змаганнях представляла команда у складі 35 бійців, серед яких був і наш земляк Демчук Володимир, який у напруженому протистоянні виборов бронзову нагороду у ваговій категорії до 69 кг у розділі кік-лайт, здолавши на шляху до медалі кікбоксерів з Угорщини та Польщі, а у півфіналі з різноголосом суддівських рішень поступився представнику Словенії. До речі, на цих змаганнях збірна України виборола 19 медалей: 4 золоті, 3 срібні,12 бронзових та у підсумку посіла 10 командне місце.

Категорія: Спорт