На навчання запросили, в основному, керівництво тих ОСББ, які утворилися упродовж останніх двох років. Начальник управління муніципального розвитку Житомирської міської ради Артем Ражев зауважує, що подібні семінари та тренінги проводяться щоквартально, однак цього разу їх вирішили провести у більш широкому колі: "Сьогодні до семінару долучилися ті ОСББ, які були зареєстровані упродовж останніх двох років. Це нові ОСББ, яким вельми потрібне таке навчання. Найбільша проблема більшості керівників ОСББ по всій Україні полягає в тому, що вони не мають спеціалізованої вищої освіти, яка дозволила б їм із самого початку мати розуміння, як саме управляти багатоквартирним будинком. Тож, їм доводиться вже по ходу діла навчатися тому, як заключати договори на обслуговування, як готувати будинок до зими та багатьох інших речей, які стосуються життєдіяльності багатоквартирного будинку. Саме для цього ми і проводимо такі семінари. Адже, крім іншого, керівники ОСББ переважно мають ще й якусь основну свою роботу і у них немає часу навчатися в спеціалізованих вузах".
Зі слів Артема Ражева, Житомир перебуває в списку лідерів за кількістю об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. Тільки за останній рік їх було створено 26. Загалом же, на сьогодні в місті функціонує 245 ОСББ, які обслуговують 280 житлових будинків. Фактично, це 30 % житлового фонду. У перший день семінару до участі зареєструвалися більше 60 осіб. Голова правління ОСББ Героїв Десантників Людмила Празднікова каже, що розбиратися в тонкощах ведення документації ОСББ їй допомогла отримана раніше юридична освіта. Однак спеціалізовані семінари дозволяють прискорити процес отримання і засвоєння знань: "Найтяжче було дивитися на те, в якому стані передавалися будинки – водопровідні труби порвані, дахи на двох будинках не ремонтовані. вода з каналізації затікала в підвальні приміщення. А що до правових аспектів, то в мене є вища освіта, в тому числі, юридична, тобто певну базу я з самого початку мала. Однак треба було навчатися ще. Семінари, подібні до сьогоднішнього, суттєво допомагали покращити свої знання".
Додамо, що нинішній триденний семінар із управління житловою нерухомістю Житомирська міськрада проводить спільно з Львівською міською радою, ресурсним центром ОСББ міста Львова та Асоціацією ОСББ міста Житомира.
У 1989 році на вулицях Житомира з’явився незвичайний трамвай. Маленький, гарно розмальований, без звичних автоматичних дверей. Вагоновод в ньому стояв на відкритій посадковій платформі і попереджав ...
Тролейбуси ЛАЗ E183 стали першими низькопідлоговими тролейбусами в Житомирі, позначивши новий етап розвитку громадського транспорту в місті. У 2007 році місто закупило 6 таких одиниць...