Акцію «Подаруй посмішку - зроби світ кращим» провели члени ВМГО «ФРІ» та ЖОМГО «Цілком природно» в рамках роботи Асоціації громадських об’єднань «Нова Сила»...
Традиційно 12 квітня житомирян і гостей міста на День відкритих дверей запросив Житомирський музей космонавтики ім. С.П.Корольова. Цього дня музейну експозицію оглянув високий іноземний гість - Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Тоічі Саката з дружиною...
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...