27 листопада 2017 року, представники виконавчих органів Житомирської міської ради, Житомирської обласної ради, депутати, громадський сектор та бізнес розпочали свою роботу на Майстерні міських проривів в рамках проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні".
Майстерня міських проривів спрямована на розвиток та вдосконалення навичок проектного менеджменту міських управлінців та планувальників, які зможуть приймати ефективніші муніципальні рішення після успішного завершення курсу.
Курс навчання розрахований на 6 місяців та передбачає активну роботу над реальними проектами у сфері розвитку міста, транспорту, медицини, екології, бібліотечної справи.
Майстерня міських проривів проходить в рамках програми підвищення кваліфікації працівників Житомирської міської ради "Кваліфікація 2030", що впроваджується в межах проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні".
Привітав учасників Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.
«Ми маємо унікальну можливість отримати знання, які допоможуть в реалізації проектів, над якими працюємо. Здобуті вміння керівники виконавчих органів задіють під час написання «Стратегії міста Житомир 2030» - зазначив міський голова.
Модератором Майстерні є Павло Шеремета.
Павло Шеремета — український менеджер-економіст, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS), колишній президент Київської школи економіки. екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України, засновник та директор Школи управління УКУ, з 2017 року керівний партнер компанії «Прорив.in.ua».
Майстерня триватиме впродовж двох днів.
Учасники обговорюватимуть стратегію міста, карту муніципальних послуг, роботу з клієнтами, стратегічні ініціативи та багато іншого.
Нагадаємо, що проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» впроваджується в рамках міжурядової співпраці України, Німеччини та Швейцарії. Виконавцем проекту є німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für InternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH». Метою проекту є розробка та впровадження планів інтегрованого розвитку Житомира, Чернівців, Вінниці та Полтави з урахуванням потреб усіх провідних сфер міського життя. Основне завдання проекту – зробити міста комфортними для проживання, економічно сильними та інвестиційно привабливими.