У Житомирі розпочала роботу Майстерня міських проривів » Новини Житомира
 
 


У Житомирі розпочала роботу Майстерня міських проривів

Автор: news_maker від 27-11-2017, 20:27, переглядів: 1 202

У Житомирі розпочала роботу Майстерня міських проривів

27 листопада 2017 року, представники виконавчих органів Житомирської міської ради, Житомирської обласної ради, депутати, громадський сектор та бізнес розпочали свою роботу на Майстерні міських проривів в рамках проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні".
Майстерня міських проривів спрямована на розвиток та вдосконалення навичок проектного менеджменту міських управлінців та планувальників, які зможуть приймати ефективніші муніципальні рішення після успішного завершення курсу.
Курс навчання розрахований на 6 місяців та передбачає активну роботу над реальними проектами у сфері розвитку міста, транспорту, медицини, екології, бібліотечної справи.
Майстерня міських проривів проходить в рамках програми підвищення кваліфікації працівників Житомирської міської ради "Кваліфікація 2030", що впроваджується в межах проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні".
Привітав учасників Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Ми маємо унікальну можливість отримати знання, які допоможуть в реалізації проектів, над якими працюємо. Здобуті вміння керівники виконавчих органів задіють під час написання «Стратегії міста Житомир 2030» - зазначив міський голова.

Модератором Майстерні є Павло Шеремета.

Павло Шеремета — український менеджер-економіст, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS), колишній президент Київської школи економіки. екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України, засновник та директор Школи управління УКУ, з 2017 року керівний партнер компанії «Прорив.in.ua».

Майстерня триватиме впродовж двох днів.

Учасники обговорюватимуть стратегію міста, карту муніципальних послуг, роботу з клієнтами, стратегічні ініціативи та багато іншого.

Нагадаємо, що проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» впроваджується в рамках міжурядової співпраці України, Німеччини та Швейцарії. Виконавцем проекту є німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für InternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH». Метою проекту є розробка та впровадження планів інтегрованого розвитку Житомира, Чернівців, Вінниці та Полтави з урахуванням потреб усіх провідних сфер міського життя. Основне завдання проекту – зробити міста комфортними для проживання, економічно сильними та інвестиційно привабливими.

У Житомирі розпочала роботу Майстерня міських проривів
У Житомирі розпочала роботу Майстерня міських проривів
У Житомирі розпочала роботу Майстерня міських проривів

Категорія: Новини / Фото

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: