25 січня, відбулось засідання «круглого столу» з питань, організації професійної адаптації учасників АТО під головуванням заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослава Лагути на базі Житомирського державного технологічного університету.
Участь у круглому столі взяли представники органів соціального захисту ОДА, міських рад та громадських організацій учасників АТО Житомирщини. До даного заходу долучились представники департаменту соціальної політики Житомирської міської ради.
Питання професійної адаптації є складовою соціалізації учасників А ГО і безумовно актуальною темою для суспільства. Повертаючись до мирного життя, у хлопців постає багато питань. І, безперечно, знайти цікаву, корисну та високооплачувану роботу - це найкращий варіант для того, щоб адаптуватись у суспільстві.
На даний час у 2015-2017 рр. професійну адаптацію в області пройшли 1200 учасників АТО. На це було виділено 6 млн грн з державного бюджету. Найбільш популярним напрямком адаптації є курси водіїв автотранспортних засобів. Також у 2017 році 24 особи пройшли курси з вивчення англійської мови.
Ректор ЖДТУ Віктор Євдокимов презентував програму навчального процесу учасників АТО, а також проекти реінтеграції бійців до суспільного життя. Університет готовий запустити програму дистанційного навчання дня учасників АТО, які отримали важкі поранення та мають проблеми з переміщенням до навчального закладу, і вже є бажаючі отримати таку освіту.
Житомирський державний технологічний університет пропонує проводити підвищення кваліфікації учасників АТО та здійснювати їх прийом на навчання для отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітнього рівня спеціаліста, бакалавра, молодшого спеціаліста, а також прийом на навчання на курси цільового призначення.
Також, ЖДТУ пропонує здійснювати підвищення кваліфікації учасників АТО за програмами довгострокового та короткострокового підвищення кваліфікації, в тому числі шляхом проведення тренінгів та семінарів.
На базі університету учасники АТО зможуть пройми курси комп’ютерної грамотності, інформаційних систем, бухгалтерського обліку, курси програмування, кібербезпеки, курс мережевих технологій, курси іноземних мов.
У кожного з демобілізованих учасників АТО Житомирщини є реальна можливість знайти роботу - протягом 2015-2017 рр. професійну адаптацію вже пройшли 1200 учасників АТО. Завдання влади та громадськості максимально спростити цей шлях для бійців.
За наданням консультацій та роз’яснень звертатись до завідувача Центру післядипломної освіти Остапчук Тетяни, каб. 112, тел. 063 227 23 50.
18 листопада близько 14 години на проспекті Миру сталася дорожньо-транспортна пригода за участю трьох транспортних засобів. Поліцейські встановили деталі інциденту...
Дефіцит водіїв автобусів у Житомирі виник через мобілізацію чоловіків-працівників ТТУ до лав ЗСУ. Для вирішення цієї проблеми підприємство запустило програму навчання нових водіїв, яка стартувала ...
17 листопада, о 13:22 на лінію "101" надійшло повідомлення про пожежу в рейсовому автобусі, який рухався за маршрутом Овруч-Київ. Інцидент стався поблизу села Ласка, Коростенського району...
У Житомирі патрульна поліція активно перевіряє перевізників, аби забезпечити безпечні умови перевезення пасажирів. Інспектори відділу безпеки дорожнього руху разом із лінійними патрульними здійснюють ...