Двоє житомирян стали володарями Кубку Європи з кікбоксингу WАKО » Новини Житомира

Двоє житомирян стали володарями Кубку Європи з кікбоксингу WАKО

Автор: news_maker від 14-02-2018, 09:28, переглядів: 809

Дві золоті медалі вибороли житомиряни на Кубку Європи, який проходив з 8 по 11 лютого в хорватському місті Карловац. У видовищних протистояннях з представниками кращих шкіл Старого світу чемпіонами Європи стали Андрій Меленівський (1996 року народження) у ваговій категорії до 71 кг, у розділі лоу-кік і Артем Мельник (2000 року народження) у ваговій категорії до 75 кг у розділі фул-контакт. Обидва спортсмени - вихованці тренера Житомирської спортивної школи «Авангард» В'ячеслава Гопанчука.
Загалом українська синьо-жовта команда на цих змаганнях завоювала 7 золотих та 2 срібні нагороди. У змаганнях взяли участь 1878 кікбоксерів з 28 країн, інформує сайт "Спортивний Житомир".

Категорія: Спорт