Дев’ять родин скористались послугою денного догляду за дітьми з особливими потребами » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Дев’ять родин скористались послугою денного догляду за дітьми з особливими потребами

Автор: news_maker от 16-02-2018, 17:55, Переглядів: 597

Дев’ять родин скористались послугою денного догляду за дітьми з особливими потребами

Дев’ять родин, які виховують дітей і молодь з важкими формами інтелектуальної і фізичної неповносправності, мали можливість протягом двох місяців скористатись послугою денного догляду в рамках проекту за грантові кошти від ОДА.

Реалізували проект «Соціальна послуга «Денний догляд» громадська організація «Аутизм-Житомир» разом з ГО «Світ без обмежень» та ЖОГО «Діти сонця» у жовтні-грудні 2017 року.

«За два місяці роботи в рамках проекту соціальну послугу денний догляд отримали дев’ять вихованців, хоча планували ми охопити для початку лише 5 дітей. Наш досвід показав, що основним критерієм для надання послуги є бажання бути поруч з людьми, які мають інвалідність, та людяність. Під час денного догляду діти і молодь досить швидко адаптувалися до нових умов, вчилися комунікувати один з одним і приймали нові правила колективу», – зазначила Жанна Зарічна, керівник ГО «Аутизм-Житомир».

За її словами, корекційна робота із дітьми молодшого віку дала позитивні результати. Молодь віком від 18 років важче переналаштовувалась на нові види поведінки.

Вартість реалізації проекту склала 51,014 тис. грн з грантових коштів ОДА, які координаційна рада розподілила між громадськими організаціями-переможцями у 2017 році.

У межах проекту проведено діагностику стану дітей, психологічно-педагогічну корекцію вихованців проекту, семінари для батьків, фахівців, волонтерів проекту, безпосередній денний догляд за дітьми з особливими потребами.

Загалом про реалізацію проекту було поінформовано було більше сорока сімей, які виховують дітей з особливими потребами.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: