У Малині директора товариства і посадовця підозрюють у привласненні бюджетних коштів » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Малині директора товариства і посадовця підозрюють у привласненні бюджетних коштів

Автор: news_maker от 1-03-2018, 17:15, Переглядів: 655

У Малині директора товариства і посадовця підозрюють у привласненні бюджетних коштів

Під час досудового розслідування установлено, що у жовтні 2016 року, за результатами відкритих торгів, відділом освіти виконавчого комітету Малинської міської ради укладено із ТОВ «Укрбуд Забудова» договір про реконструкцію фасадів приміщення ДНЗ № 5 «Веселка» у м. Малин.
Відповідно до укладеного договору, підприємство зобов’язалося виконати будівельно-ремонтні роботи за загальну суму понад 3,4 млн грн.
Однак директор товариства, з метою привласнення бюджетних коштів, звітуючи про виконання робіт на загальну суму 2,8 млн грн, які йому було перераховано із державного бюджету, вніс до документів завідомо неправдиві відомості, завищивши вартість використаних будівельних матеріалів та обсяг виконаних робіт.
Посадова особа відділу освіти Малинського міськвиконкому, у свою чергу, підписала підроблені акти виконаних робіт.
Унаслідок незаконних дій директора приватного підприємства та посадової особи органу місцевого самоврядування державному та місцевому бюджетам завдано збитків майже на 340 тис грн.
У середу, 28 лютого 2018 року, за погодженням із процесуальним прокурором, обом особам повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, зокрема, директору товариства – передбачених ч. 4 ст. 191(привласнення майна), ч. 2 ст. 366(службове підроблення) КК України, посадовцю відділу освіти – за ч.2 ст. 364 (зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.
Наразі у кримінальному провадженні триває досудове розслідування, яке проводить Малинське відділення Головного управління Нацполіції в області.
Злочинні дії щодо привласнення бюджетних коштів викрито місцевою прокуратурою спільно з Управлінням захисту економіки та місцевим відділенням поліції.

У Малині директора товариства і посадовця підозрюють у привласненні бюджетних коштів

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: