Працівників муніципальної інспекції міста одягнули в нову форму » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Працівників муніципальної інспекції міста одягнули в нову форму

Автор: news_maker от 20-03-2018, 13:40, Переглядів: 756

Працівників муніципальної інспекції міста одягнули в нову форму

Нова форма була закуплена за кошти міського бюджету у сумі 110 880 грн, загалом у рішенні сесії Житомирської міської ради передбачалося на даний захід 153 900 грн. Один комплект форми коштує 6 930 грн, їх замовили на житомирському підприємстві.

Всього закуплено 16 комплектів, у планах придбати ще 3 комплекти для трьох нових працівників інспекції.

«Нова форма дисциплінує не тільки мешканців міста, а й самих інспекторів. На вулицях міста одразу стає помітно, що працюють представники виконавчого комітету Житомирської міської ради. Окрім форми, у кожного інспектора є планшети, де міститься вся необхідна інформація для їхньої роботи (мапи розташування мафів, рекламних конструкцій та інше)», – пояснює радник Житомирського міського голови Олександр Черняхович.

Начальник муніципальної інспекції Віктор Грибук каже, що раніше інспектори ходили в цивільному одязі. Зараз у комплекти форми входить зимовий та літній одяг: теплі куртка та штани, утеплені берци, брюки, дві футболки, будуть закуплені кросівки.

Муніципальна інспекція за півтора роки роботи склала 1068 протоколів, по результатам розгляду справ у 2017 році були виписані штрафи на загальну суму 362 991,00 грн.Працівників муніципальної інспекції міста одягнули в нову форму

Категорія: Новини, Відео, Фотозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: