Житомирський агроуніверситет надасть допомогу лелекам, які потерпають від негоди на Крошні » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомирський агроуніверситет надасть допомогу лелекам, які потерпають від негоди на Крошні

Автор: news_maker от 21-03-2018, 22:11, Переглядів: 716

Житомирський агроуніверситет надасть допомогу лелекам, які потерпають від негоди на Крошні

Інформацію про те, що на околиці міста з'явилися птахи, які прилетіли завчасно та потерпають від негоди з'явилася у соцмережах, тож до порятунку лелек долучилися волонтери. Зокрема прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету повідомляє, що у ветеринарній клініці і тваринній фермі, які належать навчальному закладу, птахам можуть надати притулок на час холодів. Окрім того, університет розчистить від снігу ділянку, де знаходяться птахи та підгодовуватиме їх.
Додамо, що подібні випадки спостерігаються і в інших регіонах країни. Ситуація ускладнюється тим, що водойми сковані кригою, тож птахи не мають можливості прохарчуватися. Тому фахівці, в першу чергу, радять підгодовувати лелек рибою чи субпродуктами. Але при цьому варто дотримуватися правил обережності. Не потрібно наближатися до тварин, адже це може їх налякати і змусити знесиленими злетіти в небо. Лелеки здатні пережити кілька морозних днів, якщо їх будуть підгодовувати. А забирати птахів можна лише, якщо вони у зовсім поганому стані.

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: