У найближчі 5 років на Житомирщині відбудеться значне реформування кримінально-виконавчої служби » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У найближчі 5 років на Житомирщині відбудеться значне реформування кримінально-виконавчої служби

Автор: news_maker від 25-12-2012, 17:06, переглядів: 1 355

У найближчі 5 років на Житомирщині відбудеться значне реформування кримінально-виконавчої служби

Про це повідомляють з Пенітенціарної служби у Житомирській області. Заступник керівника цього відомства полковник Анатолій Бобриньов серед провідних напрямків реформування називає наступні: "Концепція реформування передбачає ряд заходів організаційного та практичного характеру, які передбачається реалізувати з 2012 по 2017 роки. Головна їх мета – досягнення міжнародних стандартів поводження із засудженими і особами, взятими під варту і умови їх тримання. Це і медичне забезпечення, система стимулювання засуджених до законослухняної поведінки, організація їх працевлаштування, ефективне професійне навчання та підготовка до звільнення"

Також у найближчі 5 років на Житомирщині відбудуться реформування і підрозділів кримінально-виконавчої інспекції. На сьогодні на обліку у підрозділах цієї структури перебувають майже 9 тисяч осіб, які отримали обвинувальний вирок суду без тримання під вартою.

Категорія: Новини


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: