На Чуднівщині підтримувати правопорядок поліцейським допомагають добровільні помічники » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Чуднівщині підтримувати правопорядок поліцейським допомагають добровільні помічники

Автор: news_maker от 12-06-2018, 22:37, Переглядів: 407

На Чуднівщині підтримувати правопорядок поліцейським допомагають добровільні помічники

Майже рік тому у Бабушківській сільраді було створено добровільну народну дружину самооборони. Місцеві активісти об’єдналися, аби надавати допомогу своєму дільничному офіцеру поліції у підтриманні правопорядку.

Місцеві жителі дбають про безпеку та спокій безпосередньо у с. Бабушках та ще трьох селах, що знаходяться у підпорядкуванні сільради.

За словами дільничного офіцера поліції Андрія Якімова, він обслуговує вісім населених пунктів, тому допомога «самооборонівців» ніколи не буває зайвою. Вони разом з поліцейським проводять роз’яснювальну роботу по запобіганню шахрайствам, крадіжкам, іншим правопорушенням, особливо відносно одиноких людей похилого віку. Улітку нагадують землякам про заборону посіву маку та конопель. Під час масових заходів у складі спільних з поліцією патрулів охороняють публічну безпеку. А у разі вчинення правопорушення інформують про це свого дільничного та надають йому необхідну допомогу.

У свою чергу, працівники поліції допомагають координувати діяльність дружини. Зокрема, інспектор сектору реагування патрульної поліції Чуднівського ВП Світлана Грабовська проводить з членами формування відповідні заняття, на яких вони разом обговорюють особливості взаємодії у різних ситуаціях, ознайомлюються зі змінами у законодавстві, планують подальші превентивні заходи тощо.

Такий тандем поліції та громади дає свої позитивні результати: на території сільради за останніх півроку не було вчинено жодного тяжкого злочину.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: