Поблизу села Перемога Новоград-Волинського району люди перекривали трасу » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Поблизу села Перемога Новоград-Волинського району люди перекривали трасу

Автор: news_maker от 20-06-2018, 08:27, Переглядів: 1168

Поблизу села Перемога Новоград-Волинського району люди перекривали трасу

19 червня відбулась акція протесту із перекриттям траси Київ-Чоп поблизу села Перемога. Місцеві та приїжджі активісти з плакатами «Зупиніть екологічну катастрофу в Хмельницькій та Житомирській областях» ходили пішохідним переходом.

Люди вимагали припинити забруднювати річки Хомора та Случ. Вони стверджують, що річку отруює Понінківський картонно-паперовий комбінат. Люди переконані, що там скидають в річку отруйні відходи, бо очисних споруд та належного обладнання не мають.

На місце мітингу приїжджали кілька екіпажів поліції та керівник апарату Житомирської облдержадміністрації.

«Проблема із Понінківською фабрикою існує вже не перший рік. Суб’єкт господарювання, який розміщується на території Хмельницької області, періодично здійснює скиди у річку і забруднює її. Проблема у тому, що юрисдикція органів влади Житомирської області не розповсюджується на іншу область. У минулому році спільно із Хмельницькою областю ми провели спільне засідання ТЕБ та НС, де було затверджено низку заходів, але Понінківська фабрика ці рішення проігнорувала. Тому ми знову зберемося, щоб вирішити проблему. Житомирська ОДА налаштована рішуче у цьому питанні», – сказав Олексій Ясюнецький.

Також він додав, що 21 червня відбудеться спільне засідання комісій ТЕБ та НС Житомирської та Хмельницької області.Поблизу села Перемога Новоград-Волинського району люди перекривали трасу
Поблизу села Перемога Новоград-Волинського району люди перекривали трасу

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: