У Черняхівському районі депутат не подав вчасно декларацію через зайнятість та відсутність інтернету » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Черняхівському районі депутат не подав вчасно декларацію через зайнятість та відсутність інтернету

Автор: news_maker от 26-06-2018, 11:57, Переглядів: 343

У Черняхівському районі депутат не подав вчасно декларацію через зайнятість та відсутність інтернету

Коростишівською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання декларації без поважних причин) щодо депутата Черняхівської районної ради.

Встановлено, що депутат, вчитель одного із навчальних закладів Черняхівського району, порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції», подавши декларацію за 2016 рік лише 23.05.2017, у той час, коли граничний термін подання закінчився ще 30.04.2017.

Таке запізнення майже на місяць вчитель намагався виправдати відсутністю мережі Інтернет та зайнятістю по роботі. Однак такі доводи суд не визнав поважними причинами для пропущення встановленого чинним законодавством строку для подання щорічної декларації.

Постановою Черняхівського районного суду депутата визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, та накладено штраф у розмірі 850 грн.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: