На капітальний ремонт доріг у Житомирі додатково виділили 10 млн грн » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


На капітальний ремонт доріг у Житомирі додатково виділили 10 млн грн

Автор: news_maker від 27-06-2018, 08:00, переглядів: 749

На капітальний ремонт доріг у Житомирі додатково виділили 10 млн грн

26 червня, на засіданні сесії міської ради на капітальний ремонт та реконструкцію вулиць , доріг у Житомирі, у тому числі на виготовлення проектно-кошторисної документації додатково виділили 10 млн грн.

«Після проведення тендеру планується виконати ремонтні роботи по вул. Київській від майдану Соборного до вул. Небесної Сотні. Проектувальником визначено ФОП Пославський», розповів начальник управління комунального господарства Олександр Марцун.

Нагадаємо, що раніше на капітальний ремонт покриття вулиць та провулків в місті Житомирі було виділено 27 млн 350 тис. грн.

На сьогоднішній день ремонтні роботи проводяться за наступними адресами: вул. Кибальчича (тротуари), ділянка тротуару по просп. Миру 2-4, вул. Київська ( від майдану Соборного до вул. Небесної сотні), вул. Перемоги (від майдану Короленка до вул. Каракульна (коригування), вул. Покровська (від вул. Садова Алея до вул. Парникова), вул. Західна (від вул. Святого Йоана Павла II до вул. Каховська), вул. Євгена Коновальця (від вул. Героїв Базару до вул. Митрополита Андрея Шептицького).

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: