В двух житомирських амбулаторіях пацієнти можуть оцінити роботу лікарів » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

В двух житомирських амбулаторіях пацієнти можуть оцінити роботу лікарів

Автор: news_maker от 3-07-2018, 11:35, Переглядів: 835

В двух житомирських амбулаторіях пацієнти можуть оцінити роботу лікарів

2 липня, в амбулаторіях № 5 та № 6 комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради відбулася презентація сучасної системи оцінки якості роботи лікарів та медичного закладу в цілому.

Начальник управління охорони здоров’я Марія Місюрова розповіла, що у Житомирських медичних установах підключили сервіс оцінки якості роботи лікарів та медичного закладу.

«Всі люди, які піклуються про стан свого здоров’я, звертаються за кваліфікованою медичною допомогою до лікарів. Але іноді в медичних закладах можна зіштовхнутися з суттєвими проблемами в обслуговуванні. Часто пацієнти не знають, що робити в такій ситуації та до кого можна звернутися зі скаргою. З метою оперативного реагування на такі скарги у міських медичних установах підключено сервіс Revizion. Використовуючи його, кожен житомирянин може долучитися до покращення якості медичних послуг», - сказала Марія Місюрова.

Також вона розповіла, що сервіс є першим незалежним українським сервісом, який здійснює оцінку якості обслуговування на основі реальних відгуків клієнтів. Кожна оцінка потрапляє безпосередньо до власника закладу або керівника організації чи установи на його електронну пошту. На основі зібраних системою відгуків приймаються необхідні управлінські рішення, що мають на меті усунення виявлених проблем та покращення якості обслуговування в майбутньому.

Сергій Шапіренко, співзасновник сервісу Revizion розповів, що можливість безкоштовного підключення всіх медичних установ міста до сервісу є спеціальним подарунком для Житомира та розповів, як працюватиме сервіс.

«Тепер пацієнти можуть висловити свої враження від отриманих медичних послуг та обслуговування, звернутися зі скаргою або побажаннями, та зробити свій вагомий вклад у розвиток якісної медицини. Якщо раніше думка пацієнта не завжди була почута, то з сервісом Revizion її почують обов’язково! Відгуки пацієнтів медичних установ одразу ж надходять на електронну пошту головного лікаря медичного закладу. Абсолютно всі відгуки переглядаються, а тому жоден з них не залишиться без належної уваги. Впровадження даного сервісу в медичних установах Житомира дасть можливість покращити якість обслуговування, вирішити існуючі проблеми та попередити їх виникнення у майбутньому», - зазначив Сергій Шапіренко.

Також він зазначив, що залишити свій відгук можна відсканувавши QR-код або перейшовши за коротким посиланням з яскравих фірмових наліпок Revizion. Знайти їх можна у вестибюлях медичних закладів або на дверях кабінетів лікарів. За кожним закладом і медичним працівником закріплений свій індивідуальний QR-код.

Що потрібно для того, щоб залишити свій відгук.

Для того, щоб оцінити обслуговування в закладі загалом, слід відсканувати код з наліпки, яка знаходиться у вестибюлі. А якщо Ви хочете залишити відгук про конкретного лікаря, то просто проскануйте QR-код на дверях його кабінету. Відсканувати такі коди з наліпок можна за допомогою спеціального сканеру, який знаходиться в додатку "камера" на смартфоні або через інші додатки серед яких Viber, Fecebook.

Всі оцінки з приводу сервісу в медичних установах на сайті Revizion, по замовчуванню, відображаються анонімно, але за власним бажанням пацієнт може відключити дану функцію.

Контактні дані особи, яка залишила відгук, бачить лише головний лікар і лише для того, щоб мати змогу більш детально розібратися в обставинах описаної ситуації та вирішити проблему, яка виникла. Лікар, щодо діяльності якого був залишений коментар, не може побачити контакти особи, яка його написала. Таким чином, система забезпечує конфіденційність та безпеку для своїх користувачів. А тому, можна не хвилюватися, що лікар почне ставитися до відвідувача упереджено.

Сервіс функціонує як в Житомирі, так і в інших великих містах України: Київ та Львів.В двух житомирських амбулаторіях пацієнти можуть оцінити роботу лікарів
В двух житомирських амбулаторіях пацієнти можуть оцінити роботу лікарів
В двух житомирських амбулаторіях пацієнти можуть оцінити роботу лікарів
В двух житомирських амбулаторіях пацієнти можуть оцінити роботу лікарів

Категорія: Новини, Відео, Фотозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: