Сергій Сухомлин підписав договір з словенською компанією щодо будівництва сонячної електростанції » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


Сергій Сухомлин підписав договір з словенською компанією щодо будівництва сонячної електростанції

Автор: news_maker від 30-07-2018, 23:54, переглядів: 867

Сергій Сухомлин підписав договір з словенською компанією щодо будівництва сонячної електростанції

30 липня, у приміщенні Посольства Республіки Словенія в Україні відбулася церемонія підписання контрактної угоди між "Riko d.o.o." та Житомирським КП "Центр інвестицій".

У церемонії підписання взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Словенія в Україні Наташа Прах, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, директор компанії "Riko d.o.o." Янеш Шкрабец, Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук.

Це вже другий проект, який буде реалізовувати "Riko d.o.o." в Житомирі. Раніше, консорціум словенських компаній "Riko d.o.o." та "Hidroinzeniring d.o.o." перемогли у відкритому тендері Світового банку та підписала угоду з КП "Житомирводоканалом" щодо реалізації проекту підготовки питної води та реконструкції насосної станції питної води міста Житомир.

Варто зазначити, що встановлення сонячної електростанції відбудеться також за фінансової підтримки Уряду Словенії та є важливим етапом домовленостей між Президентами Республіки Словенія та України щодо поглиблення двосторонньої співпраці та впровадження ефективних механізмів державної підтримки проектів у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних джерел енергії.

Вже у серпні словенська компанія Riko розпочне під Житомиром будівництво сонячної електростанції, потужністю 10,6 мВт. Будуватимуть в районі села Глибочиця на ділянці у 18 га. Завершити роботи планують до серпня 2019.

Riko d.o.o. – провідна словенська компанія, яка здобула міжнародне визнання у сфері розробки, проектуванні важливих комплексних рішень та будівництві сучасних, якісних, ефективних та екологічних інфраструктурних проектів в різних галузях, як енергетика, охорона довкілля та логістика.Сергій Сухомлин підписав договір з словенською компанією щодо будівництва сонячної електростанції
Сергій Сухомлин підписав договір з словенською компанією щодо будівництва сонячної електростанції

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: