На Житомирщині побудують унікальний інклюзивно-реабілітаційний майданчик для дітей » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


На Житомирщині побудують унікальний інклюзивно-реабілітаційний майданчик для дітей

Автор: news_maker від 1-08-2018, 10:07, переглядів: 833

На Житомирщині побудують унікальний інклюзивно-реабілітаційний майданчик для дітей

Другий в Україні інклюзивно-реабілітаційний майданчик для дітей до кінця року буде створений на території Новоборівської громади. Така можливість з’явилася завдяки перемозі громадської організації «Новоборівська спілка учасників та ветеранів АТО» у гранті на фінансову підтримку інститутів громадянського суспільства у 2018 році від Житомирської ОДА.

Про проект розповіла його керівниця Анна Матвієнко:

«Наша ініціатива має назву «Інклюзивно-реабілітаційний майданчик «Full life». Цей спортивний майданчик стане другим в Україні, але матиме певну унікальність. Адже змогу займатися матимуть діти з обмеженими можливостями та діти, які є учасниками загального простору. Таким чином, хочемо забезпечити рівні можливості для дітей з особливими потребами та розвинути толерантне ставлення до них з боку інших дітей».

Загальна сума фінансової підтримки від Житомирської ОДА для реалізації цього проекту становить 99 тис. грн., а загальна вартість проекту – 117 500 грн. За ці кошти буде закуплено та встановлено тренажери, реабілітаційні пристосування, дитяча гірка із боковими панелями, лабіринт, сенсорна панель та лавочки і столик.

Анна Матвієнко відмічає, що ГО «Новоборівська спілка учасників та ветеранів АТО» вперше приймає участь в конкурсі від Житомирськьої ОДА:

«Про конкурс ми дізналися під час тренінгу «Від ідеї до Переможеньки». Потім віднайшли інформацію на Фейсбуці та на сайті Житомирської облдержадміністрації. Відразу зацікавилися, оскільки до цього не брали участі в обласних проектах. І якщо чесно, для нас це стало своєрідним розвінчуванням міфу, що втілити корисний проект для громади можна не лише завдяки грантам від міжнародних інституцій».

Загалом грантова історія громадської організації за два роки діяльності нараховує не один успішно втілений проект: від проекту «Безпечні зупинки та кабінети» до Хабу безпеки та вільного простору для дітей і молоді.

Нині активно триває підготовка до побудови майданчику і вже незабаром можна буде дізнатися про перші успіхи в реалізації проекту.

На Житомирщині побудують унікальний інклюзивно-реабілітаційний майданчик для дітей
На Житомирщині побудують унікальний інклюзивно-реабілітаційний майданчик для дітей

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: