7 зупинок Семенівської громади будуть прикрашати яскраві дитячі малюнки » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

7 зупинок Семенівської громади будуть прикрашати яскраві дитячі малюнки

Автор: news_maker от 3-08-2018, 13:04, Переглядів: 394

7 зупинок Семенівської громади будуть прикрашати яскраві дитячі малюнки

Як благоустрій зупинок може позитивно вплинути на внутрішній стан людини знають автори проекту «Зупинку розмалюй – гарній настрій подаруй», що цього року буде реалізований за грантові кошти від Житомирської ОДА у 2018 році. Ініціатором проекту є громадська організація «Довіра» села Хажин Бердичівського району.

«Основна мета нашого проекту зацікавити мешканців громади в необхідності благоустрою навколишнього громадського простору. Для цього ми обрали сім зупинок, які потребують облаштування належних умов. Окрім встановлення сміттєвих баків, місць для очікування, будемо їх розмальовувати яскравими дитячими малюнками», - розповідає про проект керівниця громадської організації Тамара Купець.

Першими результатами проекту є проведений конкурс дитячого малюнку серед учнів трьох шкіл громади. Конкурс був проведений у період, коли діти відпочивали у шкільних дитячих таборах. Роботи переможців поки тримаються у секреті.

«Загалом участь взяло 30 учнів. Коли зупинки будуть приведені до належного вигляду, облаштовані, то перейдемо до етапу їх арт прикрашання. Прикрашати малюнками їх буде наша місцева художниця», - відмітила Тамара Купець.

Участь у проекті громади буде не лише на рівні обговорення та прийняття рішень, але й стосуватиметься безпосереднього процесу облаштування. Прибирати і зачищувати територію будуть саме жителі населиних пунктів Семенівки.

На питання про кінцевий результат Тамара Купець відповіла:

«Результат нашої роботи має повністю дорівнювати меті. А, саме очікую, що на території нашої громади з’являться комфортно облаштовані яскраві зупинки, де люди, очікуючи транспорт, проїжджаючи повз будуть «заряджатися» гарним настроєм».

Також в рамках проекту для учнів, що взяли участь у конкурсі малюнку, буде проведено художній майстер-клас, а для всіх мешканців громади виготовлено інформаційні буклети про проект, його результати. Самі зупинки планують презентувати по завершенню проекту на прес-ланчі.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: