Депутати ознайомились з роботою "Тетерівського дитячого будинку-інтернату" » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Депутати ознайомились з роботою "Тетерівського дитячого будинку-інтернату"

Автор: news_maker от 19-09-2018, 00:49, Переглядів: 1186

Депутати ознайомились з роботою "Тетерівського дитячого  будинку-інтернату"

З метою перевірки роботи комунальної установи “Тетерівський дитячий будинок-інтернат” Житомирської обласної ради, розпорядженням голови обласної ради від 12.09.2018 № 59, було створено комісію. Головою комісії було призначено заступника голови обласної ради Максима Вілівчука.

До складу комісії увійшли депутати обласної ради Олена Галагуза, Раїса Гула, Наталія Кокітко, Сергій Орлюк та Руслан Павлюк .

17 вересня відбулося виїзне засідання комісії, де депутати ознайомились з роботою “Тетерівського дитячого будинку-інтернат”.

Про підсумки роботи комісії, голова комісії має особисто доповісти голові обласної ради.

Нагадаємо, регіональний координатор взаємодії із громадськістю Уповноваженого у Житомирській області Олена Коваленко, співробітник Департаменту реалізації національного превентивного механізму відвідали на Житомирщині Тетерівський дитячий будинок-інтернат.

На час моніторингового візиту в закладі проживало 18 дітей і 64 підопічні молодіжного відділення віком від 18 до 35 років. Вихованцям створено належні умови проживання: спальні чисті та затишні, є ігрові кімнати, навчальні класи оснащені усім необхідним. Психологічна атмосфера доброзичлива – діти та старші вихованці легко йшли на контакт, розповідали про життя в інтернаті.

Разом з тим, монітори виявили відсутність доступу до питної води в житловому корпусі, порушення права на приватність у спальнях і душових кімнатах, некоректність ведення медичної документації. Особисті гроші дієздатних підопічних молодіжного відділення зберігаються у заступника директора з навчально-виховної роботи і видаються під контролем. Моніторингова група наголосила - такі дії адміністрації установи безпідставні. Дієздатні підопічні мають право розпоряджатися власними коштами самостійно і на власний розсуд.

Моніторингова група також не змогла ознайомитися з деякими документами, адже напередодні візиту їх вилучили правоохоронні органи. Наразі директор інтернату перебуває під домашнім арештом і триває досудове слідство. Через це співробітниками Секретаріату Уповноваженого будуть надіслані додаткові інформаційні запити до Житомирської обласної державної адміністрації для уточнення необхідних даних.

Депутати ознайомились з роботою "Тетерівського дитячого  будинку-інтернату"
Депутати ознайомились з роботою "Тетерівського дитячого  будинку-інтернату"
Депутати ознайомились з роботою "Тетерівського дитячого  будинку-інтернату"
Депутати ознайомились з роботою "Тетерівського дитячого  будинку-інтернату"

Категорія: Новини, Фотозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: