Онлайн-ресурси для вдосконалення знання мови » Новини Житомира
 
 


Онлайн-ресурси для вдосконалення знання мови

Автор: news_maker від 25-10-2018, 20:46, переглядів: 1 095

 Досконале володіння рідною мовою – це не лише вимога часу, а й гарантія її збереження для наступних поколінь. Тривалий вплив русифікації призвів до широкого використання «суржику» та русизмів як у повсякденному спілкуванні, так і в офіційно-діловому мовленні. Кожен свідомий громадянин країни прагне збагатити власний словниковий запас, аби передати нащадкам усе багатство та мелодійність рідної мови. На сьогодні таку допомогу можна отримати у багатьох джерелах, зокрема інтернет-ресурсах. Освітня платформа «Всеосвіта» пропонує вашій увазі добірку інформаційних ресурсів, де можна дізнатися про українські відповідники запозичених слів, перевірити правильність їх написання або знайти тлумачення слів.

Онлайн-ресурси для вдосконалення знання мови

 

  • Мова – ДНК нації – швидка допомога у перевірці правопису та пунктуації

Сайт має власну бібліотеку, блог, тексти вправ та диктантів для тренувань нових знань.

  • LanguageTool – безкоштовний інструмент для перевірки орфографії та граматики

Онлайн – ресурс здійснює перевірку текстів 27 мовами, зокрема українською. Має мобільну версію та підсвічує лексичні, пунктуаційні або орфографічні помилки відповідним кольором.

  • Словотвір - майданчик для перекладів запозичених слів

Розробка українських ентузіастів зі Львова допомагає підібрати найбільш влучний український відповідник до понад 3 тисяч ангіцизмів. Користувач також може додати свій відповідник, якщо такого досі немає у словнику.

  • MOVA. Info - український лінгвістичний портал

Розділи сайту допоможуть знайти тлумачення слова, його правопис або перевірити рівень знань з української мови за допомогою тестів.

  • «Словник української мови» - електронна версія академічного тлумачного словника в 11 томах

Запущена у 2013 році електронна версія словника містить найбільш повний запас слів української мови. За пошуком подається на лише трактування слова, а й приклади вживання його у контексті.

  • Словник скорочень української мови

Понад 10 тисяч абревіатур українською мовою розшифровані у електронному словнику, складеному Андрієм Шитовим та Владимірою Груліховою у 2004 році. Запас слів поповнюється щоденно.

  • YouТube-канал «Лайфхак українською»

Передача, яка пропагує вживання української мови у побуті та інших сферах життя. Кожна з передач циклу має тему, а матеріал розіграний акторами та наближений до щоденних ситуацій з життя українців.

  • Тренажер з правопису української мови

Онлайн-ресурс допоможе перевірити рівень власних знань, вдосконалити навички спілкування українською за допомогою блоку теоретичних положень та практичних завдань. Стане у пригоді й при підготовці до ЗНО.

  • Онлайн-курси Українська мова

Курс вивчення української мови для початківців триває 6 тижнів по 5 годин. Охоплює фонетику, лексикологію, морфологію та орфографію української мови та має проміжний та заключний екзамен.

Категорія: Новини компаній

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: