Депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2018 рік » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2018 рік

Автор: news_maker от 26-10-2018, 07:39, Переглядів: 757

Депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2018 рік

На 19-й сесії обласної ради 25 жовтня депутати проголосували за зміни до обласного бюджету на 2018 рік.

Обласний бюджет за третій квартал поточного року перевиконано на майже 39,5 млн грн. З цієї суми 25 % буде спрямовано на виконання депутатських повноважень, а це майже 10 млн грн, решта сума коштів спрямовується за пропозиціями облдержадміністрації на вирішення соціально-економічних питань області.

Зокрема, на освіту буде спрямовано 606 тис. грн, на соціальну сферу – понад 620 тис. грн, на галузь культури – більше 1,1 млн грн, на національно-патриотичне виховання, молодь та спорт – майже 1,1 млн грн. На охорону здоров’я передбачено понад 18,8 млн грн, з яких половину коштів спрямують на заробітну плату. На реалізацію заходів регіональних галузевих Програм депутати виділили майже 4,8 млн грн, з яких 1 млн грн буде направлено на Програму розвитку агропромислового комплексу області, 1,5 млн грн – на відшкодування «теплих» кредитів та встановлення сонячних електростанцій тощо. Між районами та ОТГ буде перерозподілено понад 1,3 млн грн.

Депутати дозволили використати 57 млн грн залишку субвенції на будівництво сільських амбулаторій; 6,2 млн грн - на погашення різниці в тарифах на теплову енергію, централізоване водопостачання і водовідведення; понад 4,8 млн грн на проектні, будівельні та ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання та для дітей-сиріт тощо.

Також, депутатський корпус на сесії обласної ради вніс зміни до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг місцевого значення в Житомирській області на 2018 рік.

Зокрема, завдяки перевиконанню митних платежів на ремонт доріг Житомирської області додатково спрямовано майже 36 млн грн і наразі загальний обсяг Програми становить 172 млн грн. За ці кошти проводитимуть поточний середній та капітальний ремонти доріг.

Варта зазначити, що у цьому році на Житомирщині вже відремонтовано майже 50 км доріг у рамках поточного середнього та капітального ремонтів. До кінця року заплановано відремонтувати ще 45 км доріг.

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: