Литовський митець Володимир Тарасов розповів історію свого творчого шляху » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Литовський митець Володимир Тарасов розповів історію свого творчого шляху

Автор: news_maker от 31-10-2018, 07:34, Переглядів: 412

Литовський митець Володимир Тарасов розповів історію свого творчого шляху

Майданчик міжнародної конференції «Коли територія набуває ідентичності» зібрав сьогодні поціновувачів творчості литовського музиканта та митця Володимира Тарасова, які завітали на його лекцію «У пошуках власного простору».

«Після великого публічного виступу «Гобелени футуристів» Володимир Тарасов сьогодні представить свій мистецький доробок не лише музичний, але й художній та менеджерський. Досвід цієї людини цікавий кожному, а саме лише спілкування надихає на нові культурні проекти», - відмітив перед початком лекції один з ініціаторів фестивалю Павло Гудімов.

Усім присутнім Володимир Тарасов не лише розповідав про свою творчість, ставлення до музики та мистецтва загалом, але й продемонстрував відеоряд зі своїх концертів та виступів у студіях разом з іншими відомими митцями.

Лекція «У пошуках власного простору» відбулась 30 жовтня, у другий день конференції «Коли територія набуває ідентичності». Одразу після неї стартувала панельна дискусія «Коли територія набуває ідентичності».

Володимир Тарасов - музикант, митець, один із засновників бенду та барабанщик тріо ГТЧ (Ганелін-Тарасов-Чекасін), яке у 70-ті роки минулого століття набрав неймовірних обертів і привернув до себе увагу як «беззаконна комета». Разом з іншими музикантами, Тарасов записав понад 100 платівок та компакт-дисків, був автором музики для оркестрів, фільмів і театральних постановок, серед яких Staatstheater Stuttgart (Німеччина), The Majestic Theatre (зараз — Harvey Theater) у Бруклінській академії музики, Arte France (Париж), Yleisradio (Фінляндія) та багатьох інших.

Нагадаємо, що 28 жовтня у Житомирі Володимир Тарасов дав сольний концерт.Литовський митець Володимир Тарасов розповів історію свого творчого шляху

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: