Нове приміщення школи «Всесвіт» буде збудовано у Житомирі в районі Корбутівки » Новини Житомира
 
 


Нове приміщення школи «Всесвіт» буде збудовано у Житомирі в районі Корбутівки

Автор: news_maker від 4-11-2018, 13:55, переглядів: 1 087

Нове приміщення школи «Всесвіт» буде збудовано у Житомирі в районі Корбутівки

26 жовтня міський голова Сергій Сухомлин та настоятель релігійної організації «Делегатура Ордену Святого Франциска Сальського Львівської Митрополії Римо-католицької церкви в Україні» Мар’ян Куц уклали меморандум про співпрацю, який передбачає зведення нової будівлі для школи «Всесвіт» за кошти релігійної організації.

Планується, що нове приміщення школи «Всесвіт» буде збудовано у Житомирі за адресою: провулок Річковий, 12-а, що на Корбутівці. Це район із розвинутою інфраструктурою, активною розбудовою житлового сектору, який вже давно потребує створення власного загальноосвітнього навчального закладу, що буде задовольняти освітні потреби жителів району.

Віталій Сидорук, голова Ради Християнських Церков Житомира і Житомирської області, зазначає, що Рада Християнських Церков Житомира і Житомирської області підтримує проект щодо будівництва школи «Всесвіт» на Корбутівці. Адже реформування сучасної системи освіти не можливе без відкриття нових сучасних навчальних закладів, де система виховання будуватиметься на традиційних для України християнських цінностях, толерантності у релігійному, етнічному, інших соціальних вимірах.

Будівництво закладу освіти здійснюватиметься за умови реалізації державою принципу реформи освіти, відповідно до якого, гроші, що виділяються з державного бюджету на навчання учня, «йтимуть» за учнем у приватний заклад освіти.

За словами Мар’яна Куца, система освіти у школі буде побудована на основі національних та європейських цінностей. В основу виховання дітей та молоді покладено селезіянську виховну систему (тобто запобіжну систему), яка спрямована на те, щоб не допустити зіткнення молоді із негативним досвідом. Краще запобігти, ніж потім лікувати, виховної мети неможливо досягти лише заборонами та обмеженнями, потрібно створити атмосферу, яка ґрунтуватиметься на любові та повазі до дитини, – вважають представники цієї системи виховання. В Україні вже активно діють подібні навчальні заклади,. В Одесі, до прикладу, працює загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Нарнія»; у Львові – НВК «Школа-гімназія «Шептицьких», яка визнана однією з найкращих гімназій України.

Всього в світі працюють 636 салезіянських шкільних навчальних закладів, з яких 178 – в країнах Євросоюзу.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: