На вхідній брамі Свято-Успенської церкви (вулиця Подільська, 19) з’явиться пам'ятна дошка Олегу Ольжичу. Саме у цій церкві на початку 20 століття охрестили видатного українського громадського діяча. Згоду Житомирській обласній державній адміністрації на її встановлення дав виконавчий комітет Житомирської міської ради 7 листопада. Також під час засідання виконкому затвердили ескіз пам’ятної дошки.
Олег Ольжич народився в Житомирі 21 липня (8 липня ст. ст.) 1907 року. Батько — відомий поет та письменник Олександр Іванович Кандиба (псевдонім Олександр Олесь), мати — Віра Антонівна Свадковська, гімназійна вчителька.
Творча спадщина Олега Ольжича значима своїм духовним зарядом, вона характеризується великим діапазоном тем і сюжетів, починаючи від доісторичних часів і закінчуючи сучасністю. Феномен цієї людини, поета і вченого слід розглядати лише в сукупності, у тісному зв’язку життя і творчості з його трагічною смертю. Сьогодні в Україні виходять книги з творами Олега Ольжича, поставлений біографічний фільм «Я камінь з Божої пращі», його ім’ям названо одну з київських вулиць. Ця видатна постать заслуговує і увічнення його пам’яті меморіальною дошкою в Целенбау, де Ольжич був замучений.
У 2016 році видатному державному діячу, Голові Проводу Організації Українських Націоналістів, вченому і поету присвоєно звання «Почесний громадянин міста Житомира» (посмертно).
А у 2017 році в кінотеатрі імені Івана Франка житомирянам презентували фільм «Вогонь самопосвяти», присвячений видатному земляку - Олегу Ольжичу.
27 жовтня 2017 року у Житомирі відкрили сквер та перший в Україні пам’ятник видатному поету, політичному діячу та Почесному громадянину міста.