Визначено команди архітекторів, що братимуть участь у конкурсі реконструкції майданів Соборний та Перемоги » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Визначено команди архітекторів, що братимуть участь у конкурсі реконструкції майданів Соборний та Перемоги

Автор: news_maker от 18-11-2018, 12:52, Переглядів: 550

Визначено команди архітекторів, що братимуть участь у конкурсі реконструкції майданів Соборний та Перемоги

У Житомирі визначили команди архітекторів, що братимуть участь у конкурсі на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги.

«Нарешті ми можемо підтвердити участь команд, які шляхом оцінювання референтних проектів, професійного досвіду і фаховості залучених спеціалістів були відібрані журі для участі у конкурсі на кращу концепцію центральних майданів Житомира. А це: ЛКП «Інститут просторового розвитку», ГО «Урбан куратори», ГО «Містодія»», - розповідає головний архітектор Житомира Юрій Безбородов.

Організацію та проведення всеукраїнського замовленого містобудівного конкурсу на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги погодив виконавчий комітет Житомирської міської ради 7 листопада.

Всього на розгляд журі було подано 15 заявок. У департаменті містобудування та земельних відносин відзначають високий рівень фаховості українських урбаністів та поінформували, що результати конкурсу будуть оприлюднені у квітні 2019 року.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: