Тиждень житомирські посадовці працюють пліч-о-пліч з польськими колегами » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Тиждень житомирські посадовці працюють пліч-о-пліч з польськими колегами

Автор: news_maker от 22-11-2018, 12:02, Переглядів: 494

Тиждень житомирські посадовці працюють пліч-о-пліч з польськими колегами

З 19 по 23 листопада триває робочий візит посадових осіб Житомирської міської ради до Польщі. Як пояснила виконавчий директор Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська, дана поїздка відбувається в рамках проекту «Управління містом і міською/сільською громадою в моделі партнерства та співробітництва - адаптація до українських умов», що фінансується Міністерством закордонних справ республіки Польща та реалізується Асоціацією польських міст і Асоціацією міст України у співпраці з містом Плоцьк.

«На початку року було відібрано 3 громади-члени Асоціації міст України для участі у проекті: Житомир, Станишівка та Ємільчине. Посадовці міста, села і селища України та відповідної польської гміниспільно працюють над покращенням управління на налагодження роботи у моделі партнерства та співробітництва влади, мешканців, експертів та підприємців», - розповіла Т.Кухарська.

Це другий закордонний візит українських самоврядців до Польщі та останній модуль проекту, що умовно названий «іти по п’ятах»: посадові особи з України 5 днів асистуватимуть своїм польським колегам на їх робочих місцях.

Під час свого перебування у Плоцьку, директор департаменту містобудування та земельних відносин міської ради Ігор Блажиєвський, заступник директора департаменту бюджету та фінансів Тетяна Грищук таначальник управління капітального будівництва міської ради Олександр Заблоцький працюватимуть пліч-о-пліч з польськими колегами у їх ратуші, вивчатимуть напрацювання та пропозиції з таких питань:

- стратегія міста, бюджетування та планування інвестицій;
- економічне просування, економічний розвиток та залучення інвесторів;
- геоінформаційне та територіальне планування міста;
- господарювання землями міста;
- ревіталізація та залучення зовнішніх фондів.

Також у четвер, 22 листопада, у Плоцьку відбудеться урочиста сесія міської ради, де новообрані депутати прийматимуть присягу. Почесними гостями заходу стануть і українські посадовці.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: