В комунальній аптеці, що на майдані Соборному, відновили виробництво лікарських засобів » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

В комунальній аптеці, що на майдані Соборному, відновили виробництво лікарських засобів

Автор: news_maker от 23-11-2018, 20:15, Переглядів: 601

В комунальній аптеці, що на майдані Соборному, відновили виробництво лікарських засобів

«Аптека №127», що знаходиться в центрі міста, на майдані Соборному отримала ліцензію для відновлення виготовлення лікарських засобів в умовах аптеки. Відтепер тут виготовляється понад 100 прописів лікарських засобів для лікування різноманітних захворювань.

Сучасні фармацевтичні підприємства та компанії виробляють великий асортимент лікарських засобів. На жаль, не всі лікарські засоби можливо виготовити в заводських умовах, адже кожна людина індивідуальна, тому виготовлення ліків за індивідуальними рецептами не втратило своєї актуальності і сьогодні. Дуже багато хворих потребують саме індивідуального підходу до підбору дозування та складу лікарського засобу. Таку важливу функцію виконує екстемпоральна рецептура.

Аптека виготовляє як рецептурні лікарські засоби так і безрецептурні. Виготовлені в аптечних умовах ліки застосовуються при захворюваннях стоматологічних, хірургічних, гінекологічних, нервової системи, шкіри, судинах, та інших.

Аптека має можливість виготовляти розчини, настоянки, відвари, мазі, свічки, емульсії.

З рецептами працює висококваліфікований персонал, який володіє необхідними знаннями та має відповідну кваліфікацію.

«Аптека №127» була заснована у 1961 році та є однією з найстаріших аптек області. За 57 років роботи близько 7 мільйонів відвідувачів аптеки отримали медикаментозну допомогу.

В комунальній аптеці, що на майдані Соборному, відновили виробництво лікарських засобів

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: