Житомир здобув впевнену перемогу у City Invest Battle, отримавши 82,22% підтримки » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомир здобув впевнену перемогу у City Invest Battle, отримавши 82,22% підтримки

Автор: news_maker от 24-11-2018, 13:36, Переглядів: 759

Житомир здобув впевнену перемогу у City Invest Battle, отримавши 82,22% підтримки

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин взяв участь у City Invest Battle в рамках Національного форуму з управління будівельними проектами RED PM DAY 2018 та отримав впевнену перемогу у битві мерів.

Захід відбувся 23 листопада у Києві.

Участь у ньому взяли понад 200 представників бізнесу, влади та місцевого самоврядування, менеджери проектів та CEO компаній-забудовників, керівники департаментів розвитку нерухомості компаній та банків з усієї країни.

Під час City Invest Battle міський голова Житомира Сергій Сухомлин та секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота презентували свої міста та розказали про їх привабливість та готовність конкурувати за інвестиції і проекти. Акцент зробили на сфері будівництва, адже цей напрям є одним із локомотивів економіки.

Модерували батл засновниця International Mayors Summit Ірина Озимок та член правління BRDO, віце-президентка СУП Олена Шуляк.

Спершу представники Житомира і Полтави коротко презентували свої міста, потім перейшли до обговорення результатів рейтингу легкості ведення бізнесу в різних регіонах України Regional Doing Business 2018, у якому Житомир посів 3 місце.

Порівнювали результати роботи у розрізі легкості створення підприємств, оформлення земельних ділянок, розміру місцевих податків для бізнесу тощо.

«За результатами регіонального рейтингу Житомир увійшов у трійку кращих. Але нам ще є над чим працювати, аби бізнес-середовище Житомира ставало ще привабливішим. Ми зараз працюємо над скороченням терміну на одержання дозволів на будівництво, оформлення земельних ділянок та запровадженням електронних сервісів», – зазначив міський голова.

Сергію Сухомлину вдалося переконати учасників форуму, що наше місто є більш привабливим для інвесторів. 82,22% респондентів віддали перемогу Житомиру.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: