Питання по заробітній платі медичним працівникам Житомира вирішено » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Питання по заробітній платі медичним працівникам Житомира вирішено

Автор: news_maker от 28-11-2018, 11:01, Переглядів: 403

Питання по заробітній платі медичним працівникам Житомира вирішено

На цьому наголосив сьогодні, 28 листопада, міський голова Сергій Сухомлин за підсумками розгляду питання на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради щодо розподілу субвенцій з державного бюджету. Члени виконавчого комітету прийняли рішення збільшити доходи загального фонду міського бюджету на 2018 рік по коду класифікації доходів бюджету «Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам» на суму 2 368 300,0 гривень.

«2 368 300,0 гривень медичної субвенції з державного бюджету – це сума, яка надійшла додатково до розподіленої раніше в сумі 13,5 млн. грн. Ці субвенції будуть забезпечувати у повному обсязі потребу на виплату заробітної плати медичним працівникам міста до кінця поточного бюджетного року», - зазначила директор департаменту бюджету та фінансів міської ради Діна Прохорчук.

«Хочу подякувати і обласній державній адміністрації, і віце-прем’єр-міністру Геннадію Григоровичу Зубку за сприяння у вирішенні цього питання. До кінця року медичні працівники отримають заробітну плату в повному обсязі», - сказав Сергій Сухомлин.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: