140 комплектів обладнання вчителі та учні активно використовують на уроках. Першокласників цього року навчають за принципами Нової української школи. Для навчання щодня на уроках використовують ноутбуки та принтери, ламінатори допомагають роздатковий матеріал зберегти на тривалий час.
Так Городницький опорний навчальний заклад отримав 5 комплектів обладнання, які складаються з ноутбука для вчителя, ламінатора та принтера.
Заступник директора школи Тереза Тітарева розповіла, що технічне оснащення значно полегшує працю вчителів.
«Діти в першому класі сприймають навчальний матеріал краще всього зорово. Їм цікаво усе кольорове, яскраве. Навчання все ще елемент гри. Тому роздаткові матеріали на уроці мають бути цікавими для учнів, легкими для запам’ятовування», - зазначає Тереза Тітарева.
За її словами, вчителі можуть щось показати навіть з комп’ютера, виводячи зображення на великий екран. Також роздрукувати матеріали для певних тематичних уроків. А ті дидактичні матеріали, котрі використовують щодня, можна заламінувати і таким чином користуватися ними досить довго.
Так заламіновані роздаткові матеріали можуть бути багаторазового використання. Тереза Тітарева пояснює, що дитина може щось фломастером відзначати на таких картках, а при потребі все потім легко стирається.
Начальник відділу методичного забезпечення Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Печенюк зазначила, що вчителі перших класів, котрі цього року навчаються за принципами Нової української школи, всі пройшли он-лайн навчання. І знають та вміють користуватися технічним обладнанням.
«Нова українська школа змінює підходи, вимоги, форми та матеріали навчання. Тому такі комплекти обладнання допомагають вчителю співпрацювати з учнем, наочно демонструвати навчальний матеріал», - наголошує Алла Печенюк.