Всі перші класи Житомирщини невдовзі отримають комплекти обладнання: принтер, ламінатор, ноутбук » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Всі перші класи Житомирщини невдовзі отримають комплекти обладнання: принтер, ламінатор, ноутбук

Автор: news_maker от 9-10-2018, 21:06, Переглядів: 741

Всі перші класи Житомирщини невдовзі отримають комплекти обладнання: принтер, ламінатор, ноутбук

У 2018 році перші класи навчаються за новою програмою Нової української школи. Для якісного освітнього процесу класи з першачками будуть забезпечені комплектами обладнання, до якого входить ноутбук для вчителя, ламінатор та принтер.

За інформацією управління освіти і науки ОДА, вже оголошено тендер, і в найближчим часом буде визначено переможця, з яким буде заключено договір на придбання та поставку комплектів техніки до шкіл, де цього потребують перші класи.

На придбання ноутбуків, ламінаторів та принтерів загалом виділено майже 15, 4 млн грн, з яких 5,2 млн грн – державна субвенція, 5,1 млн грн – обласний бюджет і 5,07 млн грн – місцеві бюджети.

Нагадаємо, що раніше голова ОДА Ігор Гундич наголошував на необхідності такого обладнання для перших класів: "За ці кошти класи отримають ноутбук, кольоровий принтер 3 в 1, ламінатор. Я чітко розумію, що це не лише частина освітньої реформи, а насамперед – потреба часу. Вчителі мають по-іншому навчати дітей, а для цього – потрібно мати на чому це зробити".

За повідомленням управління освіти і науки ОДА, до кінця року у всіх класах будуть комплекти обладнання для навчання першокласників.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: