Близько 300 осіб пройшли реабілітацію за перший місяць роботи нового Центру вертебрології на Житомирщині » Новини Житомира
 
 


Близько 300 осіб пройшли реабілітацію за перший місяць роботи нового Центру вертебрології на Житомирщині

Автор: news_maker від 18-12-2018, 11:58, переглядів: 751

Близько 300 осіб пройшли реабілітацію за перший місяць роботи нового Центру вертебрології на Житомирщині

Місяць тому на Житомирщині відкрили сучасний оновлений Центр вертебрології та реабілітації. За місяць роботи тут вже пройшли реабілітацію 284 пацієнти.

Про це розповів головний лікар Олександр Торбас.

«На сьогодні вже пройшли реабілітацію у центрі 284 пацієнти. 260 – стаціонарно, та 24 – амбулаторно. 47 пацієнтів – це учасники АТО», – розповів Олександр Торбас.

За його словами, на сьогодні у центрі знаходиться 94 пацієнти, з яких 4 учасники АТО. Проте щодня пацієнтів додається, центр перенаповнений. Тому навіть доставляють ліжка.

Фахівці новітнього Центру лікують та надають медичні послуги пацієнтам, які отримали черепно-мозкові травми, травми хребта і спинного мозку, судинні ураження головного і спинного мозку, а також із порушенням опорно-рухового апарату.

Детальніше про всі послуги, які надають у Центрі вертебрології на Житомирщині, можна дізнатись за тел.: (0412) 44-72-39.

Адреса Центру: м. Житомир, Чуднівське шосе, 1.

Для учасників АТО/ООС Житомирщини та пацієнтам із направленнями медичні послуги у Центрі надають безкоштовно.

Для інших громадян, які за власним бажанням вирішили пройти реабілітацію, вартість на стаціонарі складає до 3,5 тис. грн за 12-14 днів курсу, амбулаторно – до 1,7 тис. грн.

Найсучасніший в Україні заклад вертебрології із Центром реабілітації учасників АТО відкрили на Житомирщині 16 листопада Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко разом із головою Житомирської ОДА Ігорем Гундичем.

Це один із наймасштабніших об’єктів області, який реконструювали упродовж року за кошти ДФРР. У новітньому Центрі щороку понад 5 тисяч пацієнтів зможуть проходити реабілітацію та отримувати якісні медичні, а також унікальні лікувальні послуги.

Нагадаємо, що під час робочого візиту до Житомирщини Президент України Петро Порошенко оглянув найсучасніший в країні Центр вертебрології та реабілітації учасників АТО/ООС.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: