Заступник міського голови розповів скільки зарплати отримав у 2018 році » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Заступник міського голови розповів скільки зарплати отримав у 2018 році

Автор: news_maker от 25-12-2018, 19:26, Переглядів: 1326

Заступник міського голови розповів скільки зарплати отримав у 2018 році

Заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук на своїй сторінці в фейсбук опублікував офіційну довідку про заробітну плату з січня по листопад 2018 року.

"Тема про мою велику зарплату поступово стихає, тому вирішив додати інформації для обговорення. Якщо оприлюднювати якусь інформацію, то потрібно робити це в повному обсязі та без маніпуляцій. На фото довідка про мою заробітну плату за 2018 рік", - написав Ткачук.

Згідно довідки, за 11 місяців 2018 року Дмитру Ткачуку нарахували 441 тис. гривень заробітної плати, з яких вирахували 86 тис. гривень податків. "Чиста" зарплата заступника мера складає 351,3 тис. гривень. В середньому сума зарплати в місяць становила близько 31,9 тис. гривень.

"Можна довго дискутувати велика це зарплата чи мала, але я ніколи не підтримував популістичних лозунгів і вважаю, що всі люди повинні мати зарплати, які відповідають рівню їх зусиль та відповідальності. Всі мої доходи будуть відображені в моїй декларації так як є абсолютно офіційними. Всі мої видатки відповідають сумам отриманих заробітків. Можу сміливо заявити, що живу на зарплату і з совістю у мене все нормально.

Наостанок маю 2 пропозиції: 1. Запрошую всіх бажаючих представників ЗМІ до себе додому на чай. Покажу, як живу і поговоримо куди можна витратити “велику зарплату”. 2. Всім хто так активно просував, мусолив і обговорював цю тему пропоную публічно показати свої доходи", - зазначив Дмитро Ткачук.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року четверо заступників міського голови Житомира отримали загалом 200 тисяч гривень зарплати. Найбільшу зарплату у розмірі 74,9 тис. гривень отримав Дмитро Ткачук.

Заступник міського голови розповів скільки зарплати отримав у 2018 році

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: