Де придбати якісний стоматологічний компресор? » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Де придбати якісний стоматологічний компресор?

Автор: news_maker от 26-12-2018, 18:48, Переглядів: 803

Де придбати якісний стоматологічний компресор?

Сучасні стоматологічні обладнання не зможуть обійтися без надійного компресора. У сучасному світі розробили високоякісні безшумні технології, які можна придбати тут – https://dental-technika.com.ua/ua/. Компанія «ДЕНТАЛ ТЕХНІКА» згідно з усіма державними стандартами виготовляє компресори для клінік будь-якого рівня.

Найголовніша вимога до повітряного компресора для стоматології – висока якість стисненого повітря. Для медичних цілей застосовують безмасляне компресорне обладнання. Якість стоматологічного компресора має значення, як для інструменту, так і для пацієнтів. Від чистоти стисненого повітря залежить безперебійність і довгостроковість роботи обладнання.

Повітряний компресор від Дентал Техніка володіє низьким рівнем шуму. Цей аспект дуже важливий для установок, які не мають можливості відбити вологу автоматично. Відзначимо, що згідно з прийнятими нормами для стоматологічних компресорів прийнятним вважається рівень шуму до 80 дБ.

Відмінною особливістю безмасляних малошумних компресорів є порівняно низький рівень шуму, що дозволяє розміщувати їх в безпосередній близькості до споживача, наприклад, прямо в лабораторії або стоматологічному кабінеті.

Компресор повинен бути компактним, простим і зручним в експлуатації, при цьому зовнішній вигляд його не повинен порушувати естетику кабінету чи клініки.

Не всяка техніка, особливо по заманливо низькими цінами, є надійною. Тому для стоматології розумно придбати компресор промислового виконання, з тривалим терміном служби, що гарантує високоякісну безперервну роботу і міжсервісний інтервал не менше 16 000 годин роботи.

Потрібне якісне обладнання? Тоді краще придбати сертифіковані компресори від Дентал Техніка. Компанія надає гарантію на техніку.

Категорія: Рекламазагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: