На Житомирщині функціонують дев’ять поліцейських станцій » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Житомирщині функціонують дев’ять поліцейських станцій

Автор: news_maker от 28-12-2018, 23:53, Переглядів: 895

На Житомирщині функціонують дев’ять поліцейських станцій

28 грудня старт дев’ятій у регіоні поліцейській станції у Ємільчинському районі дали перші особи області та керівництво Головного управління Нацполіції Житомирщини. Відтепер у службовому офісі місцевій громаді допомагатиме дільничний офіцер, за окремим графіком – інспектор ювенальної превенції і за потреби – група швидкого реагування поліції.

Участь у відкритті ще однієї поліцейської станції у с. Підлубах Ємільчинського району взяли голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, керівник ГУНП в області В’ячеслав Печененко, керівництво районної ради та місцевої громади.

Приміщення поліцейського офісу розміщено на другому поверсі будівлі колишньої сільської ради. А віднині це – цілий адміністративний комплекс, в якому, окрім поліції, розміщується і сільський старостат, і бібліотека.

– Силами громади і за підтримки місцевого відділення поліції ми відремонтували і облаштували усім необхідним приміщення, в якому будуть працювати правоохоронці. Зазначу, що с. Підлуби - це другий за величиною населений пункт у Ємільчинському районі, населення складає близько 1,5 тисячі осіб. Тож присутність поліцейських тут необхідна умова для підтримання правопорядку. Звісно, у наших планах і надалі розвивати вже створені умови та вживати нових заходів задля безпеки всієї нашої громади, - прокоментував голова Ємільчинської ОТГ Сергій Волощук.

Традиційно поліцейська станція у Підлубах розрахована на постійне перебування тут дільничного офіцера. Його робоче місце відповідно обладнане усім необхідним. За словами старшого лейтенанта поліції Сергія Серпутька, він працює дільничним уже 6 років і добре розуміє місцеву специфіку. Основні правопорушення, з якими він має справу на ввіреній території, це хуліганства і насильство у сім’ях, породжені зловживанням спиртним і безробіттям.

Інший кабінет поліцейської станції обладнаний спеціально для роботи інспектора ювенальної превенції, який працюватиме тут за графіком. Є в офісі й дитячий куточок. Також тут функціонуватиме ще одне приміщення для чергового наряду реагування патрульної поліції Ємільчинського ВП ГУНП.

– Упродовж 2018 року завдяки підтримці місцевих громад у нас запрацювали дев’ять поліцейських станцій. Показово, що у нас є не просто взаєморозуміння з органами місцевого самоврядування на словах. Ми робимо спільні дієві кроки для того, щоб зробити суспільне середовище безпечним, а для поліцейських, які над цим працюють, створити належні умови для ефективної роботи, - наголосив керівник Головного управління Нацполіції в Житомирській області В’ячеслав Печененко.

Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма пообіцяв і надалі всіляко сприяти розвитку ініціатив, які дозволять поліпшити забезпечення порядку і безпеки жителів регіону.

Нагадаємо, у поточному році у регіоні розпочали функціонування поліцейські станції у Хорошівському, Бердичівському, Пулинському, Коростенському, Житомирському, Новоград-Волинському, Черняхівському, Чуднівському та тепер і в Ємільчинському районах. А у дільничних офіцерів, які там працюють, уже є перші результати. Зокрема, на Звягельщині завдяки роботі поліцейської станції оперативно розкрито розбій.На Житомирщині функціонують дев’ять поліцейських станцій
На Житомирщині функціонують дев’ять поліцейських станцій
На Житомирщині функціонують дев’ять поліцейських станцій
На Житомирщині функціонують дев’ять поліцейських станцій
На Житомирщині функціонують дев’ять поліцейських станцій
На Житомирщині функціонують дев’ять поліцейських станцій

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: