Сергій Сухомлин розпорядженням затвердив перелік проектів-переможців Бюджету участі 2019 » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Сергій Сухомлин розпорядженням затвердив перелік проектів-переможців Бюджету участі 2019

Автор: news_maker от 27-01-2019, 14:33, Переглядів: 692

Сергій Сухомлин розпорядженням затвердив перелік проектів-переможців Бюджету участі 2019

23 січня, міський голова Сергій Сухомлин своїм розпорядженням затвердив перелік проектів-переможців бюджету участі Житомира, які будуть реалізовуватися в 2019 році.

Зокрема, переможцями затверджено 19 проектів, серед них 8 проектів з категорії «великі» та 11 - з категорії «малі».

Так, що ж зміниться у місті, завдяки ідеям самих житомирян?

Каскадні сходи до річки Кам’янка облаштують від Бульвару Польського до набережної річки Кам'янка, обабіч яких будуть висаджені вічнозелені насадження.

Для міста буде закуплено «мобільну карусель», яка безкоштовно працюватиме для маленьких житомирян на загальноміських святах.

Два сучасних футбольних поля з’явиться у мікрорайоні Мар’янівка, та на вул. Бориса Тена. Також проектами бюджету участі передбачено будівництво нової сучасної зупинки на вул. Бориса Тена та встановлення в мікрорайоні Маликова камер вуличного відеоспостереження. За ініціативи житомирян в Гідропарку тепер з’явиться «сонячне» дерево, де можна буде зарядити мобільні пристрої та зона відпочинку для мам з маленькими дітьми.

Також житомиряни та гості міста зможуть помилуватися новим освітленням музичної школи на Михайлівській та пройтись ходами «зеленого» лабіринту, насолоджуючись його зеленими насадженнями. Сучасні спортивний та дитячі майданчики з’являться у мікрорайоні Мальованка та на проспекті Миру.

Для залучення житомирян до занять спортом у рамках проекту буде закуплено обладнання для веслування на човнах «Дракон», а у сквері Лятошинського встановлять фонтан «Лотос Небесної Сотні».

Нагадаємо, що у минулому році в рамках Бюджету участі було реалізовано ряд проектів. Зокрема організовано безкоштовне навчання гри у шахи у міських бібліотеках, збудовано дитячий ігровий майданчик біля школи № 10, спортивні майданчики біля шкіл № 16, 28 та міського колегіуму, проведено комплексну термосанацію музичної школи № 3, у парку культури та відпочинку встановлено альтанку для підзарядки мобільних пристроїв, на зупинках встановлено табло прогнозування транспорту.

Детальніше з розпорядженням міського голови щодо затвердження переліку проектів-переможців можна ознайомитись тут.

Сергій Сухомлин розпорядженням затвердив перелік проектів-переможців Бюджету участі 2019
Сергій Сухомлин розпорядженням затвердив перелік проектів-переможців Бюджету участі 2019

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: