30 січня під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради члени виконкому погодили Концепцію інтегрованого розвитку «Житомир 2030». Аби документ було затверджено, його мають розглянути депутати Житомирської міської ради на сесії 4 лютого.
Директор департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради Микола Костриця розповів, що метою цього документу є забезпечення сталого розвитку міста на довгострокову перспективу.
Фахівці виконавчих органів Житомирської міської ради спільно з командою українських та міжнародних експертів з січня 2016 року активно працювали над розробкою Концепції інтегрованого розвитку міста Житомир – 2030.
Зокрема, для міста визначено 6 пріоритетних напрямків розвитку. Серед яких, «Ефективне місто»: розвиток конкурентної економіки; «Інноваційне місто»: розвиток інтелектуального капіталу; «Комфортне місто»: сучасна інфраструктура для проживання, ділових людей та відвідувачів міста; «Активне місто»: створення середовища для самореалізації та дозвілля; «Зелене місто»: дотримання принципів сталого розвитку; «Інклюзивне місто»: рівні умови доступу до соціальних благ, розвиток співпраці, відповідальне урядування та безпека.
Довідково:
Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». У ньому беруть участь Львів, Чернівці, Вінниця, Житомир, Полтава та Подільський район Києва. Уряд Німеччини фінансує проект у розмірі 7,25 млн євро, Уряд Швейцарії надає 1,85 млн євро.
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: ефективне державне врядування, енергоефективність, сталий економічний розвиток. Окрім того, співпраця з Німеччиною охоплює подолання кризової ситуації на сході країни. При цьому особлива увага приділяється підтримці українських громад, що прийняли внутрішньо переміщених осіб.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...