Керівник підрозділу райдержадміністрації придбав житло і несвоєчасно повідомив про суттєві зміни у майновому стані » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Керівник підрозділу райдержадміністрації придбав житло і несвоєчасно повідомив про суттєві зміни у майновому стані

Автор: news_maker от 12-02-2019, 06:08, Переглядів: 616

Керівник підрозділу райдержадміністрації придбав житло і несвоєчасно повідомив про суттєві зміни у майновому стані

Новоград-Волинською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді адміністративного протоколу за фактом вчинення завідувачем сектору одного з управлінь Ємільчинської райдержадміністрації адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Установлено, що посадова особа, будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, не додержалася вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції».

Зокрема, придбавши 19.09.2018 у Житомирі квартиру вартістю понад 800 тис грн, посадовець подав декларацію про суттєві зміни у майновому стані не протягом 10 днів, як передбачено чинним законодавством, а лише через два місяці 06.11.2018.

За результатом розгляду протоколу постановою Ємільчинського районного суду керівника сектору визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 172-6 КУпАП та накладено стягнення у виді штрафу у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 грн.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: