У Житомирі прокурор області та керівник ГУ Нацполіції провели спільний брифінг » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі прокурор області та керівник ГУ Нацполіції провели спільний брифінг

Автор: news_maker от 3-03-2019, 02:38, Переглядів: 545

У Житомирі прокурор області та керівник ГУ Нацполіції провели спільний брифінг

Під час зустрічі з представниками ЗМІ, що відбулась 27 лютого у прокуратурі Житомирської області, керівники зазначених правоохоронних структур розповіли про заходи забезпечення законності і правопорядку під час виборчої кампанії у регіоні.

Відкриваючи брифінг, прокурор області Любомир Війтович зазначив, що під час виборчого процесу, який наразі йде повних ходом, ключовим завданням для усіх правоохоронних органів є забезпечення законності і правопорядку.

«Головне, на чому хочу сьогодні наголосити – це те, що ми маємо єдину позицію: увесь виборчий процес, і безпосередньо вибори Глави держави у день голосування, мають відбутися в межах чинного законодавства», - підкреслив Любомир Війтович.

Керівник відомства також зазначив, що Закон – один для всіх: і громадських активістів, і політиків, і правоохоронців. «Цього буду вимагати як від прокурорів, так і від працівників інших правоохоронних органів. Всі ми маємо працювати на єдиний результат – це проведення чесних, прозорих виборів», - додав прокурор області.

«На будь-які факти порушення законодавства органи прокуратури будуть реагувати миттєво і принципово, виключно у межах компетенції та у спосіб, передбачений законом», - наголосив Любомир Війтович.

Спілкуючись із журналістами, начальник Головного управління Національної поліції в області В‘ячеслав Печененко також підкреслив важливість проведення виборчого процесу у законодавчому полі та спільну позицію поліції і прокуратури щодо забезпечення законності на виборах.

Начальник Головного управління Нацполіції в Житомирській області В’ячеслав Печененко озвучив присутнім загальну ситуацію станом на 27 лютого:

– З початку виборчої кампанії органами Нацполіції області зареєстровані 42 повідомлення про порушення виборчого законодавства. Найбільше таких – у містах Житомирі та Бердичеві. Серед них переважна кількість стосується неналежного розміщення агітаційних матеріалів чи їх пошкодження, - повідомив він.

«Поліція – поза політикою, реагує на всі повідомлення про ймовірні порушення виборчого законодавства, проводить їх перевірку та, за погодженням із процесуальними прокурорами, приймає відповідні рішення», - додав В’ячеслав Печененко.

Керівники обох правоохоронних відомств запевнили громадськість, що працюватимуть на єдиний результат – безумовне забезпечення проведення чесних і законних виборів Президента України та утримання належного правопорядку на Житомирщині.

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: