З 1 березня стартував прийом анкет на участь у 49 сесії Школи місцевого самоврядування у Житомирі » Новини Житомира
 
 


З 1 березня стартував прийом анкет на участь у 49 сесії Школи місцевого самоврядування у Житомирі

Автор: news_maker від 4-03-2019, 09:27, переглядів: 759

З 1 березня стартував прийом анкет на участь у 49 сесії Школи місцевого самоврядування у Житомирі

12 березня відбудеться урочисте відкриття Школи місцевого самоврядування у Житомирі.

Навчальний план Школи 27 лютого, затвердили під час засідання виконавчого комітету.

Першу лекцію учасникам програми проведе житомирський краєзнавець Георгій Мокрицький, який розповість про історію рідного міста. На своїх лекціях про роботу органів місцевого самоврядування розкажуть представники юридичного департаменту міської ради, департаменту економічного розвитку міської ради, а також департаментів соціальної політики й бюджету і фінансів та інші.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук зазначила: ««Школа місцевого самоврядування» - це ексклюзивна програма, яка діє в Житомирі з 2001 року. За роки діяльності, до навчання було залучено більше 2500 осіб. Кожен з них, обрав свій власний життєвий шлях – хтось пішов в бізнес, хтось – у державну службу, а хтось представляє громадські кола, але всі вони працюють на користь рідного міста – Житомира».

З 1 березня 2019 року стартував прийом анкет на участь у 49 сесії Школи. Заповнені анкети надіслати: [email protected] або здати до управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради (майдан Корольова, 4/2, І поверх, каб. 108) до 11 березня 2019 року.

Зареєструватися

Початок занять: 12 березня 2019 р. 0 16.00 (сесійна зала Житомирської міської ради).

Довідки за телефонами: 420125, 098-918-93-16, 073-321-25-48 (Юлія)

Організатором Житомирської освітньої муніципальної молодіжної програми «Школа місцевого самоврядування» є управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Довідково: Житомирська освітня муніципальна молодіжна програма «Школа місцевого самоврядування» – це постійно діючий освітній курс, спрямований на підвищення рівня обізнаності молоді міста в питаннях місцевого самоврядування та функціонування підрозділів міської ради. Мета програми – активізація молодіжної ініціативи з наступним залученням молоді міста до практичної політики самоврядування.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: