На Чуднівщині місцеві жителі утворили добровільну дружину для підтримання правопорядку » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Чуднівщині місцеві жителі утворили добровільну дружину для підтримання правопорядку

Автор: news_maker от 8-03-2019, 23:04, Переглядів: 333

На Чуднівщині місцеві жителі утворили добровільну дружину для підтримання правопорядку

Відтепер у с. Галіївці поліцейським допомагають забезпечувати правопорядок та безпеку 12 членів громадського формування «Галіївська варта».

Небайдужі місцеві жителі об’єдналися, аби надавати допомогу своєму дільничному офіцеру поліції у підтриманні спокою та безпеки у рідному селі. Відтепер добровільні вартові патрулюватимуть на вулицях безпосередньо у с. Галіївці та, за потреби, допомагатимуть у підтриманні правопорядку на території Вільшанської об’єднаної територіальної громади, до якої входить населений пункт.

Як розповів дільничний офіцер поліції Сергій Гаврилюк, він обслуговує чотирнадцять населених пунктів. А тільки у с. Галіївці нині проживає майже 900 мешканців, тому допомога «вартових» буде суттєвою підтримкою у забезпеченні правопорядку.

Днями він разом з інспектором сектору реагування патрульної поліції Чуднівського ВП Світланою Грабовською провели для своїх нових помічників спеціальні заняття. Члени формування обговорили питання правового характеру, особливості взаємодії у різних ситуаціях, ознайомилися зі змінами у законодавстві, запланували превентивні заходи на найближчий час тощо. Зокрема, вони проводитимуть роз’яснювальну роботу по запобіганню шахрайствам, крадіжкам, іншим правопорушенням, особливо відносно одиноких людей похилого віку. З початком городніх робіт нагадуватимуть землякам про заборону посіву маку та конопель. А у разі вчинення правопорушення вартові зможуть оперативно інформувати про це свого дільничного та надати йому необхідну допомогу.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: