На Житомирщині працюють 186 приватних та одна промислова сонячні електростанції потужністю 18,9 МВт » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Житомирщині працюють 186 приватних та одна промислова сонячні електростанції потужністю 18,9 МВт

Автор: news_maker от 23-03-2019, 15:20, Переглядів: 434

На Житомирщині працюють 186 приватних та одна промислова сонячні електростанції потужністю 18,9 МВт

18,9 МВт –таку потужність мають приватні та промислова сонячні електростанції на Житомирщині.

Про це повідомляє департамент регіонального розвитку ОДА.

На сьогодні у Житомирській області працює 186 приватних сонячних електростанцій у житловому секторі загальною потужністю 3,9 МВт. Також виробляє електроенергію промислова сонячна електростанція «Ганська СЕС» у Бердичівському районі потужністю 15 МВт.

Голова ОДА Ігор Гундич наголошує, що на Житомирщині більше сонця, ніж у багатьох сонячних областях – і для інвесторів, які працюють ще над 8 проектами, і для населення, яке активно встановлює станції.

Задля стимулювання населення переходити на альтернативні джерела енергетики за ініціативи голови ОДА Ігоря Гундича власники приватних сонячних електростанцій можуть отримати до 50 тис. грн за встановлене обладнання.

За 3 роки з обласного бюджету компенсували 3,6 млн грн.

На сьогодні ще 77 жителів області подали заявки на компенсацію за сонячні електростанції на загальну суму 3 млн 850 тис. грн.

Крім того, з початку року вже 10 власників сонячних станцій отримали кошти у розмірі 20% вартості обладнання (у межах 50 тис. грн).

Власники станції не лише використовують альтернативне джерело енергії для освітлення та опалення власного будинку, а й заробляють кошти, продаючи надлишок за «зеленим тарифом» (близько 5,9 грн/кВт).

За довідками щодо компенсації звертайтеся за телефоном: (0412) 47-47-12.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: