Перший рік впровадження Програми роздільного збору сміття в Житомирі пройшов успішно » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Перший рік впровадження Програми роздільного збору сміття в Житомирі пройшов успішно

Автор: admin від 22-03-2013, 17:06, переглядів: 1 486

Перший рік впровадження Програми роздільного збору сміття в Житомирі пройшов успішно

За словами начальника управління житлового господарства міськради Світлани Півоварової, першочергові завдання виконані в повному обсязі: визначено 345 майданчиків, де встановлено 1251 контейнер для збору сміття. Щоб оцінити ефективність Програми на першому етапі, комунальники провели моніторинг вивозу спеціалізованих контейнерів. В результаті ЖЕКами зекономлено близько 37 тисяч гривень за рахунок меншого тарифу на вивезення, відзначила Світлана Півоварова:"Якщо тариф на вивезення одного кубічного метру побутових відходів складає 29,9 гривень, то вивезення контейнеру з вторинною сировиною обходиться ЖЕКу в 15,56 гривень за один кубічний метр. Зекономлені кошти були перераховані мешканцям будинків в рахунок квартплати"

Наступним кроком в Програмі роздільного збору сміття – придбання та встановлення сортувальної лінії. Це дозволить суттєво зменшити обсяг сміття на полігоні. Сьогодні за добу на Житомирський полігон вивозиться 1200 кубічних метрів. А загальна висота пласту захоронення відходів дорівнює висоті дев'ятиповерхівки, а це близько 30 метрів.
За матеріалами ЖХ

Категорія: Новини


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: