Телемедицина працюватиме у 21 амбулаторії нового типу, які будують на Житомирщині » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Телемедицина працюватиме у 21 амбулаторії нового типу, які будують на Житомирщині

Автор: news_maker от 31-03-2019, 01:49, Переглядів: 387

Телемедицина працюватиме у 21 амбулаторії нового типу, які будують на Житомирщині

За Президентською програмою «Доступна медицина» на Житомирщині продовжують будувати 21 сучасну та комфортну амбулаторію нового типу із житлом для лікарів. Окрім оновленого вигляду та обладнання, у кожному такому закладі працюватиме телемедицина.

Про це йшлось під час онлайн-наради, 26 березня, під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лева Парцхаладзе. Участь у нараді взяв заступник голови ОДА Ярослав Лагута.

Заступник Міністра зазначив, що в рамках Президентської програми в Україні вже ввели в експлуатацію 25 нових амбулаторій.

«Наразі будівництво триває на 386 об’єктах. На багатьох з них роботи на стадії завершення. Загалом на першому етапі заплановано побудувати 517 таких амбулаторій. Такі сучасні медамбулаторії – це новий стандарт у наданні первинної медичної допомоги у сільській місцевості. Адже поєднують у собі доступну та кваліфіковану допомогу, комфортні умови, сучасне обладнання і телемедицину», – розповів Лев Парцхаладзе.

В об’єднаних громадах Житомирщини будуть 21 амбулаторію нового типу, 5 з яких вже на стадії завершення.

Як зазначив заступник голови ОДА Ярослава Лагута, фахівці кожного такого медзакладу користуватимуться можливостями телемедицини.

«Нові амбулаторії будуть оснащені комп’ютерним обладнанням та швидкісним інтернетом, які є найважливішими елементами для впровадження телемедицини. Такий зв’язок допоможе сімейним лікарям спілкуватись із фахівцями вузької спеціалізації вторинного та третинного рівнів, встановлювати діагноз та визначати спосіб лікування».

Наразі телемедицина працює у 5 медзакладах області – Житомирській обласній дитячій лікарні, Обласній клінічній лікарні ім. О.Гербачевського, Обласному діагностичному центрі, центрах ПМСД у Малині та Новій Боровій.

Телемедицина працюватиме у 21 амбулаторії нового типу, які будують на Житомирщині
Телемедицина працюватиме у 21 амбулаторії нового типу, які будують на Житомирщині

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: